Reality show Survivor. Zdroj: Voyo

Survivor 2024 začne 27. února na Voyo! Kdy se bude vysílat?

Kdy se bude vysílat Survivor 2024? Nová řada reality show Survivor 2024 začne 27. února na platformě Voyo, později také na televizi Nova. Mezi soutěžícími opět budou celebrity.

Jedna z nejoblíbenějších reality show v Česku Survivor (Trosečník) se rychle blíží. Poté, co televize Nova dokončila Big Brother, hlavní reality show podzimu, na konec zimy si připravila novou řadu show Survivor.

Dva týmy trosečníků budou opět vysazeni na odlehlém ostrově v Dominikánské republice a budou opět bojovat proti sobě. Soutěžící dorazí téměř bez jídla, bez možnosti hygieny a bez spojení s okolním světem. Mezi sebou budou bojovat o jídlo i další odměny ve velmi fyzicky i psychicky náročných hrách.

Soutěžící Survivor 2024: do boje jdou tyto „celebrity“! Představujeme, kdo je kdo!

Kdy se bude vysílat Survivor 2024?

Kromě toho budou bojovat o imunitu a intrikařit mezi sebou tak, aby je jejich vlastní týmy nevyhodily na kmenové radě. O napětí, emoce a překvapení tak opět nebude nouze.

Každý díl bude jako v minulé řadě nejprve na Voyo a poté na televizi Nova. „Nový souboj o přežití startuje už 27. února,“ avizuje platforma Voyo. Podle zveřejněného datumu, které připadá na úterý, je pravděpodobné, že nové díly budou od 27. 2. v úterý a nejspíše ve čtvrtek na Voyo, a to vždy kolem 21. hodiny.

Na Nově budou nové díly o týden později, a to poprvé od 5. března 2024.

„Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen s nedostatkem jídla a pohodlí, ale hlavně mezi sebou. Pohádkovou výhru 2 500 000 korun ale může vyhrát pouze jeden. Kdo se stane vítězem? Začíná nejnáročnější show – Survivor,“ avizuje Voyo.

Survivor 2024: Odhaleno! Turisté spatřili české soutěžící na ostrově, video v článku!

Survivor: Opět budou soutěžit i celebrity

V soutěži bude opět jeden z týmů složený ze známých tváří a celebrit. Už delší dobu se spekuluje, že by se mohla účastnit Ornella Koktová. Stále častěji se mluví také o hvězdičkách z Love Islandu, například o Davidu Vitáskovi. Pozorným sledujícím neuniklo, že Vitásek na dovolené na Maledivách zveřejnil záběr s kokosem a připsal k tomu „příprava“.

Právě kokosy jsou totiž asi největší a nejspíš i jedinou obživou soutěžících, kterou mohou na ostrově najít. „Často jsme jedli skoro jen kokosy, které jsou bohužel navíc dost projímavé,“ svěřil se loni jeden ze soutěžících.

Finále Survivor 2023 vyhrál Tomáš Weimann, kdo si nemalou výhru 2,5 milionu korun odnese letos?

Prima chystá novou reality show Zrádci (The Traitors) plnou lží a intrik!

1 názor na “Survivor 2024 začne 27. února na Voyo! Kdy se bude vysílat?”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru