Hvězdní účastníci Survivor 2024. Zdroj: Nova

Soutěžící Survivor 2024: do boje jdou tyto „celebrity“! Představujeme, kdo je kdo!

TV Nova prozradila, kdo z českých a slovenských celebrit bude bojovat v Survivor 2024. Mnozí jsou překvapení, že dobrou polovinu z těchto „hvězd“ ani neznají.

Hvězdní účastníci Survivor 2024 jsou potvrzeni! Televize Nova v úterý ráno zveřejnila oficiální seznam účastníků z řad českých a slovenských celebrit. Ty se utkají s „obyčejnými“ soutěžícími v boji o titul Survivor 2024.

Pod dohledem kamer budou několik týdnů bojovat v drsných podmínkách o imunitu, jídlo, odměny a hlavně o to, aby na pustém ostrově vydrželi co nejdéle. Vyřazovat se budou sami navzájem na napínavých kmenových radách. Kdo vyhraje titul a k tomu 2,5 milionu korun?

Celebrity? Velká očekávání se nenaplnila

Moderátor Ondřej Novotný před odjezdem sliboval, že letošní casting bude mimořádně silný. Diváci se tak těšili na opravdu hvězdná jména. Spekulovalo se dokonce o jednom z nejoblíbenějších českých herců Jiřím Langmajerovi. To se bohužel nepotvrdilo a tak z týmu celebrit zná většina lidí jen pár jmen.

Diváci na sociálních sítích kritizují, že místo kmene celebrit, který ponese jméno Titáni, je to spíše kmen „necelebrit“. „Znám Jirešovou a Ornellu Koktovou, tu díky výměně manželek. Jinak fakt nevím,“ napsala například Daniela Tina Zábranská na Facebooku a rozhodně není sama. „To mě teda z trenek vážně nevystřelilo,“ přidává se divačka Anna Kučerová.

Survivor 2024 kdo soutěží?

A kdo tedy bude tvořit tým celebrit, který se už od 27. února na Voyo a 5. března na TV Nova utká o titul Survivor 2024?

První fotky ze Survivor 2024: Jirešová a Ornella Koktová se spřáhly? Budou taktizovat!

Rachel Karnižová

22letá Rachel Karnižová je dvaadvacetiletá módní návrhářka a influencerka, která má svou vlastní značku oblečení. Proslavila se hlavně účastí v reality show Love Island, kde se s Claudem dostala až do finále. „Mám ráda strach a Survivor pro mě trochu představuje obavy,“ říká Rachel.

„Love Island mě naučil disciplíně. Vím, jak funguje natáčení, může to být výhoda, i když je to úplně jiná reality show,“ říká Karnižová s tím, že si bude umět lépe získat lidi na svou stranu. „Věřím si na sportovní disciplíny, absolvuji mnoho silových a kondičních tréninků,“ dodává ke své fyzičce. Rachel nicméně v Love Islandu trpěla alergií na slunce a je otázkou, jak nyní zvládne život prakticky neustále venku na rozžhaveném slunci.

Sebastian Navrátil

32letý Sebastián Navrátil je zpěvák a má vlastní kapelu. Původně chtěl být psychologem a tak věří, že mu tato vlastnost pomůže při řešení vztahů na ostrově. „Nejvíce mi bude chybět domov, moje máma, asi přítelkyně a moje kočky,“ řekl Navrátil.

„Ačkoli s mámou a rodinou netrávím tolik času, bude mi chybět možnost je vždy alespoň přes telefon zkontrolovat,“ myslí si Sebastian. „Budu se snažit být takový, jaký jsem v reálu. Jsem kluk z ulice, zažil jsem spoustu nekomfortních situací. Největší obavu ale mám z toho, co se bude dít, když nebudu jíst třeba sedm dní,“ řekl Navrátil.

Jakub Bína

Jakub Bína se proslavil jako MC Jacob ze skupiny Skyline. V poslední době je ale známý hlavně jako fitness trenér, který pomáhá lidem hubnout. Cvičí u něho i řada českých celebrit, v minulosti například Kazma. Sám říká, že dříve žil typickým rockovým stylem a o své tělo se nestaral. To však v posledních letech razantně změnil a sport se stal jeho životem.

„Do Survivoru jsem se přihlásil, protože jsem už dříve miloval americkou verzi, do které se ale nedalo nijak přihlásit. A když to přišlo k nám, tak jsem věděl, že tam jednou musím soutěžit,“ říká. „Na ostrově mi bude chybět rodina a přátelé. Budu se snažit hrou projít tak, abych nemusel lhát. Zároveň si ale nenechám kálet na hlavu a určitě se nevzdám,“ dodává Bína.

Ornella Koktová

Třicetiletou Ornellu Koktovou proslavila hlavně skutečnost, že přebrala výrazně staršího manžela Josefa Koktu hvězdné moderátorce Gabriele Partyšové. Hned spolu měli dítě, dnes jich má Ornella s Koktou dohromady tři a vrhla se na podnikání přes Instagram. Před časem se také s manželem zúčastnili reality show Výměna manželek.

„Přijela jsem si užít dobrodružství, kterého jsem si dosud moc neužila, protože jsem jako mladá měla hned děti,“ říká Ornella Koktová. „Moje eso v rukávu je podle mě to, že si plno lidí myslí, že jsem z cukru, ale tak to není,“ dodala s tím, že na ostrově jí nejvíce bude chybět rodina a jídlo. Doma zůstal manžel na všechno sám a stará se o tři malé děti. „On mi to ale přeje, protože je rád, že se vybouřím a nebudu ho tahat po žádných cestách,“ říká Ornella. „Nejvíce se děsím absence toaletního papíru a smutku po dětech,“ uvedla.

Survivor 2024: Odhaleno! Turisté spatřili české soutěžící na ostrově, video v článku!

Yenifer Cao

30letá vietnamka Yenifer je infleuncerkou, herečkou a učitelkou jógy. „Moje eso v rukávu je, že vypadám roztomile, ale málokdo zná moji druhou stránku. Myslím, že jsem přátelská a čestná osobnost, ale jen k lidem, kteří jsou přátelští a čestní ke mně,“ říká Yenifer.

„Už jsem tady slyšela, že si mnozí myslí, že jsem milá, roztomilá a to je přesně to, na co hraju,“ dodává s tím, že v diskomfortu a při hladu se dá očekávat, že bude velmi nepříjemná.

Martin Márty Prágr

29letý Martin Prágr je profesionální tanečník, který exceloval například ve StarDance 2023, kde těsně před finále dovedl moderátorkou Ivu Kubelkovou a tvořili tak jeden z nejoblíbenějších párů. „Tanci se věnuji od šesti let. Do Survivoru jdu proto, abych poznal své hranice a také nové přátele,“ říká Prágr. Věří, že jako tanečník by mohl být na soutěž dobře fyzicky připravený.

„Jdu do soutěže i proto, abych poznal, jak moc jsem silný v sociální hře,“ dodává. „Kdybych vyhrál Survivor, tak poletím tančit za dětmi do Afriky, je to můj poslední nesplněný sen,“ zmínil Prágr. Prozradil přitom, že sice nevyhledává konflikty, ale když už k nim dojde, tak je výbušný. To se máme asi na co těšit.

Ivana Jirešová

47letá Ivana Jirešová je slavná česká herečka, kterou si diváci zamilovali mimo jiné v roli barmanky v seriálu Ordinace v Růžové zahradě, ale i v mnoha dalších seriálech a filmech. „Survivor je pro mě výzva, protože si myslím, že žijeme v poněkud rozmazleném světě,“ říká herečka Ivana Jirešová.

Velmi sledované bylo její manželství s dnes již zesnulým bulvárním šéfredaktorem Ondřejem Höppnerem, s nímž bojovala o dceru Sophii. „Bude mi chybět celá moje rodina, můj polštář, postel a ovoce,“ zamýšlí se Jirešová. Dodala, že by chtěla hrát úplně přímou hru. „Mám problém s notorickými lháři, kteří vědomě ubližují.

Nesnáším konflikty, úplně se jim vyhýbám,“ dodala Jirešová. Jestli je to dobrá taktika, se uvidí už za pár týdnů. „Věřím si na hry jako opičí dráha, kde je potřeba mrštnost. Naopak tam, kde je potřeba síla, si příliš nevěřím,“ podotkla Jirešová. „Když mi není dobře, tak se z toho vždycky vyspím. Proto budu co nejvíce spát, abych se dostala do kondice a byla týmu nápomocná,“ řekla Jirešová.

Martin Carev

25letý Martin Carev je influencer, který přidává fotografie a videa na Instagram, cestuje po celém světě a je občasným moderátorem například modelingových akcí. Věnuje se produkování hudby, hraje tenis a rád chodí do sauny. „Do Survivor 2024 jsem se přihlásil pro to, že chci zajít za hranice své komfortní zóny a odpočinout si od telefonu,“ komentuje svou účast Martin Carev.

„Obecně si rozumím s lidmi, moje strategie je vycházet s lidmi a nemít na zádech terč jako silný nebo slabý hráč,“ dodal Carev. „Výhodou je, že jsem se naučil neříkat lidem hned vše na plnou pusu a držet jazyk za zuby. Konflikty se budu snažit řešit tak, že nebudu zvyšovat hlas a nebudu na někoho štěkat,“ dodal Carev.

Denisa Dvořáková

Dvaatřicetiletá Denisa Dvořáková je česká topmodelka, která v roce 2006 vyhrála světové finále soutěže Elite Model Look a má 23 tisíc sledujících na Instagramu. „Je to pro mě velká výzva a litovala bych, kdybych jí odmítla,“ říká modelka. „Myslím, že jsem hodně klidný člověk, dobrá mohu být ve sportování a mám připravené skryté taktiky,“ říká Dvořáková.

Adéla Krejdlová

22letá Adéla Krejdlová je zpěvačka, kterou proslavila soutěž Československo hledá SuperStar, kromě toho je také influencerkou. „Ráda sportuji, ale také ráda jím a často navštěvuji restaurace. Když mám hlad, tak jsem naštvaná,“ nastiňuje Adéla Krejdlová.

„Moje strategie bude přežít a přehrát, jak říká Ondra Novotný. Budu si muset udělat nějaké spojence, musím je vybrat pečlivě. Jsem extrovert a společenský člověk,“ uvedla Krejdlová.

Samuel Pirát Krištofič

Nebyl by to Survivor s moderátorem Ondřejem Novotným, aby ve hře nebyl alespoň jeden bojovník MMA. Letos je to 34letý Samuel Krištofič z Bratislavy. „Volný čas trávím sportem a rodinou. Survivor je pro mě velká výzva. Výhodou může být pro mě i fakt, že jsem profesionální zápasník, hodně pracuji s váhou, dokážu přibírat i hubnout, umím držet půsty,“ říká Krištofič, kterému bude na ostrově nejvíce chybět manželka a dcera. A strategie? „Musím poznat lidi, s nimiž budu v kmeni a zjistit, jaká je historie jejich vzájemných vztahů,“ dodal.

Martin Mikýř Mikyska

29letý Martin Mikyska je Youtuber, který má přezdívku Mikýř. Proslavila jej videa, kde paroduje různé kontroverzní influencery, kteří prodejem prapodivných produktů či finančních služeb obírají často i své dětské diváky. „Do Survivoru jsem se přihlásil proto, abych všem dokázal, že jsem schopný se opálit. Nejvíc mi bude chybět můj jezevčík a moje přítelkyně,“ řekl Mikýř se svým typickým humorem.

„Moje strategie je, že budu v noci ujídat jídlo, možná ho i někde schovám. Budu tam tropit hodně zla a bojím se, že tam vyvěrá moje pravé já na povrch. Budu tam dohánět všechny k šílenství,“ dodal. Zároveň si uvědomuje, že jeho aktivity, kdy upozorňuje na nepravosti influencerů, se nemusí všem účastníkům Trosečníka líbit. „Diskomfort mi vadit nebude, v reálném životě se také nesprchuji a nečistím si zuby,“ dodal s vážnou tváří Mikyska.

Jack Hamid

46letý Jack Hamid se narodil v Káhiře. Jeho otec byl mezinárodní diplomat a matka úspěšnou podnikatelkou v lékárnictví. Sestra je profesorkou na káhirské univerzitě a bratr se živí jako pilot. Jack měl díky tomu tvrdou výchovu a chodil i na armádní školu, odkud si prý do soutěže nese zkušenosti.

Jack je rozvedený a má čtyřletého syna. Tomu by rád ukázal, že jeho táta je hrdina. V Česku žije již 15 let a dlouhá léta se živí jako manager pětihvězdičkových hotelů. Do Survivoru se přihlásil, aby našel sám sebe a pravé přátele. Má rád pozornost a je schopen udělat cokoli, aby ji získal. Říká o sobě, že v soutěži bude vzbuzovat emoce.

Michael Skalický

33letý Michael Skalický je třináct let operním pěvcem, a navíc v Praze provozuje dvě hospůdky. Na základní škole byl podle svých slov šikanován, protože byl pro ostatní zrzavým zpívajícím klukem s výrazným a nepřeslechnutelným hlasem.

Pochází z rozvedeného manželství a vychovávala jej především matka. S otcem měl kvůli svému coming outu komplikovaný vztah, ale nyní se snaží spolu vycházet. Svou účastí v soutěži by mu rád dokázal, že není slabý ani zženštilý a že i jako gay může být opravdovým mužem.

Veronika Sandholzová

23letá studentka Veronika Sandholzová v roce 2021 získala titul Miss Sympatie. Pochází z rozvedeného manželství a do loňského roku se starala o svou mladší sestru, která rozvod rodičů těžce nesla.

Do Survivoru se neúspěšně hlásila již loni, od té doby na sobě tvrdě pracuje. V soutěži hodlá naplno využívat všech svých zbraní, aby si získala důvěru ostatních lidí. Nebojí se použít lež, ohnout informace ve svůj prospěch a tvořit tajné aliance na více stranách.

VIDEO: Ornella Koktová v Survivor 2024 spustila pláč! Chce se vrátit domů?