Záběry z míst, kde se natáčí Survivor 2024. Zdroj: ČRzprávy

Survivor 2024: Odhaleno! Turisté spatřili české soutěžící na ostrově, video v článku!

Ostrov v Dominikánské republice, kde se natáčí Survivor 2024 není zdaleka tak opuštěný, jak tvrdí televize. Kolem místa natáčení se dokonce pohybují turisté. Viděli i české hráče!

Že je televize a většina reality show spíše iluzí, než skutečností, to asi je každému divákovi jasné. Jak je to s českou verzí Survivor 2024, naznačují turisté, kteří v těchto dnech navštívili Dominikánskou republiku.

Tato země leží na ostrově nedaleko Kuby. Jde o hojně navštěvovanou turistickou lokalitu, že by tedy hráči byli skutečnými trosečníky na opuštěném ostrově, o tom nemůže být řeč.

Svědectví teď pro ČRzprávy přinesla i turistka, která se nyní vrátila s z dovolené v Dominikánské republice. Potvrdila, že zejména natáčení soutěží a výzev ve vodě a na pláži, v nichž účastníci Survivora bojují například o imunitu, jídlo, nebo nějaké další výhody, rozhodně není na žádném nedostupném či odlehlém místě. Dokonce kolem tohoto místa plují lodě s turisty, kteří míří na světově proslulou pláž Saona.

Překážky staví každý týden nové, soutěží na nich i cizinci

To, že lodě plují kolem překážek a konstrukcí dobře známých z televize, na kterých se soutěží, dokazuje také video, které turistka ČRzprávám poskytla. Pokud si pustíte zvuk, uslyšíte, že o natáčení Survivora vypráví už i tamní průvodci a organizátoři výletů. Zkrátka stala se z toho místní atrakce. O nějakém opuštěném místě nemůže být řeč.

Navíc místní průvodci potvrzují, že se tam střídají soutěžící z různých zemí jako na běžícím páse. Na ostrovech tedy v jednu dobu nežijí jen čeští soutěžící, ale i zahraniční týmy. Tamní produkce totiž natáčí Survivor i pro další televize po světě.

„Oni vždy postaví ty překážky, během týdne se na nich vystřídají všechny týmy ze všech zemí a pak staví zase nové. Takže ta pláž vypadá každý týden jinak,“ prozrazuje průvodkyně.

Opuštěný ostrov? Turisté i desítky členů štábu

A dodává, že divák ve skutečnosti vidí jen to, co televize chce. „V televizi vidíte jen soutěžící a moderátora Ondru Novotného, tvoří tak zdání boje na opuštěném ostrově. Ve skutečnosti je tady v den natáčení na pláži asi tisíc lidí, jsou tady postavené stany, rozmístěný štáb a všechno,“ říká s nadsázkou průvodkyně ve videu, které zachycuje jedny z prvních překážek, které uvidíme v Survivor 2024.

Soutěžící Survivor 2024: do boje jdou tyto „celebrity“! Představujeme, kdo je kdo!

Jeho natáčení začne už od příštího týden, protože se natáčí s předstihem dvou týdnů, aby bylo možné hodiny materiálu včas sestříhat. První díl pak odvysílá platforma Voyo 27. února a o týden déle 5. března televize Nova.

Survivor 2024: Moderátor Ondřej Novotný už se vrací

Do Dominikánské republiky už se proto narychlo vrací i moderátor Ondřej Novotný, který si coby spolupořadatel odskočil na Oktagon MMA do Německa. „Je to asi nejrychlejší účast na Oktagonu, včetně vážení jsem to stihl za 72 hodin,“ pochvaluje si Novotný, který už v neděli odpoledne seděl v letadle směrem do Dominikánské republiky.

Turisté už na pláži spatřili také české soutěžící. Ti přijeli s dvoutýdenním předstihem, aby se na natáčení připravili a aklimatizovali. Natáčí také různé medailonky či záběry do prostřihů. „To mohu potvrdit, mávali jsme na ně a oni na nás volali česky, takže jsou na místě,“ popsala ČRzprávám turistka. Dodala ale, že loď byla příliš daleko a nedalo se tak rozeznat konkrétní tváře.

Zatím je potvrzeno, že na natáčení z českých celebrit odletěla influencerka Ornella Koktová, herečka Ivana Jirešová, hovoří se také o influencerovi Martinu Carevovi či Martionu Mikyskovi alias Mikýřovi. Dlouho se spekulovalo o Jiřím Langmajerovi, ten však účast v Survivor 2024 vyvrátil. Televize zatím konkrétní jména účastníků tají.

První fotky ze Survivor 2024: Jirešová a Ornella Koktová se spřáhly? Budou taktizovat!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru