Survivor Tomáš Weimann a modelka Markéta Břízová tvoří krásný pár. Foto: Instagram

Survivor Tomáš konečně našel štěstí v lásce, sbalil finalistku miss

Vítěz letošní řady reality show TV Nova Survivor Tomáš Weimann našel konečně štěstí nejen ve hře ale i v lásce. Dnes se pochlubil krásnou přítelkyní.

Není tajemstvím, že letošní vítěz reality show Survivor Tomáš Weimann žil dlouho sám bez stálé partnerky. Ačkoli jde jistě o atraktivního chlapa, na kterého si dělala zálusk i jedna z dalších soutěžících vizážistka Žaneta. Nakonec ale patrně nejslavnějšího českého trosečníka ulovila úplně jiná kráska.

„Není tomu tak dávno, co jsem psal o tom, že bych každému přál zažít ten pocit, když vyhrajete Survivor. Spousta lidi mi psala, že ještě lepší pocit je, když má člověk rodinu ja to vím,“ svěřil se fanouškům Tomáš.

Láska přišla nečekaně a úplně jinak

Prozradil, že po několika letech práce na sobě samém si uvědomil, že je konečně připraven pustit si ženu do života. „Pro mě byla, je a vždycky bude láska na 1. místě, a to hlavně láska k druhému,“ dodal vítěz Survivora.

Míní, že každý uznává jinou formu lásky a může tak docházet k nedorozumění. „Moje forma lásky je žít pro druhého, ano možná jsem naivní a zní to jako z pohádky, ale já tomu věřím a nikdy nepřestanu,“ prohlásil zamilovaně Weimann.

Prozradil také, že svou novou lásku potkal nečekaně, rychle a úplně jinak, než jsem si kdy představoval. „Ale to je život a ten vám to vždycky naservíruje úplně jinak,“ přiznává muž, který se může chlubit titulem Survivor 2023 a také pohádkovou výhrou 2,5 milionu korun.

Tomášovou vyvolenou je vnadná atraktivní influencerka, modelka a podnikatelka v oblasti kosmetiky Markéta Břízová. V roce 2012 vyhrála soutěž krásy Miss Brno a o rok později byla finalistkou České Miss. Ve stejném roce vyhrála soutěž Supermiss 2013.

Markéta už má z předchozího vztahu syna Kristiána. Pro nový pár tak bude důležité, aby Tomáše přijal právě i její syn.

„Děkuji ti, že jsi přišla do mého života, protože jsem přesvědčený, že ty jsi moje světlo do života. Děkuji ti, že jsi a neskutečně bych přál každému opravdovou lásku, jakou prožívám já,“ vyznal se zamilovaně Tomáš své lásce.