Záběry z reality show The Traitors (Zrádci), kterou chystá TV Prima.

Prima chystá novou reality show Zrádci (The Traitors) plnou lží a intrik!

Tohle v českých televizích ještě nebylo. Televize Prima připravuje novou reality show The Traitors, česky Zrádci. Jde o napínavou soutěž plnou lží a intrik.

20 soutěžících přijíždí na venkovský hrad, aby se utkali až o milion korun! Pokud se tedy finále vůbec dožijí. Tak lze v kostce popsat novou soutěžní hru, kterou připravuje televize Prima.

Hru The Traitors, česky Zrádci, vymysleli v Nizozemsku a tento koncept okamžitě získal na celosvětové popularitě. Soutěž přejaly i televize ve Velké Británii, v Americe a v dalších zemích. Novinku teď připravuje i česká televize Prima.

Vyplývá to z castingové výzvy, kterou TV Prima v těchto dnech zveřejnila. V ní sice nezmiňuje, o jakou hru půjde, ale použité záběry jednoznačně potvrzují, že půjde o populární reality show The Traitors.

Čeští diváci už si hru našli na zahraničních kanálech a na ČSFD má od fanoušků reality show opravdu vysoké hodnocení 82 procent, byť tedy hodnotilo jen 20 lidí. „Strategické reality shows miluju, mám za sebou 40 řad Survivora, 23 sérií amerického Big Brothera a deset jeho kanadské mutace. A pane jo, tohle byla parádní jízda plná lží, manipulací a taktizování, za jakou by se žádná ze zmíněných shows nemusela stydět,“ napsal na ČSFD uživatel s přezdívkou Fixaman.

O čem hra The Traitors (Zrádci) je?

O čem vlastně hra Zrádci je? Dvacítka hráčů přijíždí na hrad na skotském venkově. Hráči jsou označováni jako „věrní“, ale mezi nimi jsou „zrádci“. To je skupina soutěžících vybraných hostitelem, jejichž cílem je eliminovat „věrné“ a získat cenu pro sebe.

Pokud „věrní“ zlikvidují všechny „zrádce“, rozdělí se o peníze, ale pokud to některý zrádce dotáhne až do konce, peníze ukradnou pro sebe. A tak se mezi oběma skupinami rozhoří skutečně drsný boj plný lží a intrik.

Každou noc se „zrádci“ sejdou a rozhodnou o „zavraždění“ jednoho z „věrných“. Ten se pak nemůže zúčastnit výzvy o více peněz. Skupina se druhý den zúčastní mise s cílem získat v soutěži více peněz. Při některých výzvách mohou hráči získat imunitu proti „zavraždění“.

Survivor 2024 začne 27. února na Voyo! Kdy se bude vysílat?

Na konci každého dne se hráči účastní kulatého stolu, kde diskutují a hlasují o vyřazení jednoho z hráčů podobně jako je tomu v reality show Survivor. Osoba, která získala nejvíce hlasů, je vyřazena a odhalí svou příslušnost, tedy zda patří k „věrným“ nebo „zrádcům“.

Na konci celé soutěže zbudou čtyři hráči, kteří postoupí do finále. Pokud zbudou jen hráči ze skupiny „věrní“ rozdělí si výhru rovným dílem, pokud však mezi nimi zůstanou někteří „zrádci“, shrábnou celou výhru pro sebe.

Kdy budou Zrádci v televizi?

Kdy se The Tritors (Zrádci) objeví na obrazovkách Primy není jasné. Pravděpodobně na podzim roku 2024, nebo začátkem roku 2025. Prima teprve rozjíždí castingy a bude celou jistě na přípravu náročnou show chystat. Není jasné, zda se bude natáčet v zahraničí s českými hráči, nebo kompletně v Čechách. To se jistě brzy dozvíme.

Novinku chystá také televize Nova. Ta nyní rozjela castingy na novou seznamovací show a také už dříve avizovala castingy do reality show Pekelná kuchyně (Hells Kitchen) Radka Kašpárka po vzoru šéfkuchaře Gordona Ramsayho. V televizích tak můžeme čekat řadu novinek.

Radek Kašpárek jako Gordon Ramsay? Nova chytá pořad Pekelná kuchyně