Standa se právě dozvěděl, že vyhrál Big Brother. Zdroj: Voyo

Big Brother vyhrál Standa, odnáší si výhru 2,5 milionu korun!

Reality show Big Brother je u konce. Po devíti týdnech sledování skupiny lidí zavřených ve vile, se překvapivým vítězem stal Standa Liška.

Big Brother 2023 zná vítěze. Přes devět týdnů byla skupina soutěžících zavřená ve vile daleko od svých rodin a domovů v Bulharsku a 24 hodin denně včetně koupelny nebo ložnice byli pod drobnohledem televizních kamer.

Big Brother se vrátil s velkou slávou ale podobně jako poprvé si našel spíš jen menší skupinu pravověrných diváků. Velkolepé slávy dávné reality show Vyvolení letošní Big Brother ani zdaleka nedosáhl. Těžko říci, zda to bylo výběrem soutěžících, nedostatkem emocí moderátora, anebo často až dětinskými úkoly pro soutěžící.

Ve finále Big Brother vyřazoval po jednom

Tak jako tak se věrní diváci ale dobře bavili a soutěž nakonec zdárně došla do sobotního finále. V něm se ohlasy diváků utkala pětice soutěžících – Bára, Katrin, Zoe, Franta a Standa.

Nakonec ale o emotivní momenty nouze nebyla, Big Brother je divákům naservíroval v plačtivém finále, které hlavně Katrin probrečela při shlédnutí sestřihu s jejím milovaným Tarikem. Vzpomínalo se ale i na jiskření mezi Frantou a Karolínou, nebo mezi Ellou a Standou.

Finále Big Brother bylo postaveno tak, že jednotliví finalisté vypadávali postupně. Nejméně hlasů dostal a tedy jako první vypadl Franta. Druhá v pořadí musela soutěž opustit Katrin a následně i Bára.

Big Brother: Rozhodovalo se mezi Standou a Zoe

Nakonec se rozhodovalo mezi Zoe, která šla do soutěže, přestože nedávno před tím podstoupila operaci ke změně pohlaví z muže na ženu. „Nevím, jestli mi tady něco uškodilo. Šla jsem sem s velkým strachem, že se tady odhalím před dvěma národy. Na konec si odnáším to, že si mám konečně sakra věřit,“ řekla Zoe s tím, že doufá, že po jejím návratu se zlepší vztah s jejím partnerem.

Diváci ale nakonec více hlasů poslali Standovi, který byl takovým lidským soutěžícím, jenž do hry vnášel energii a bezprostřednost. Legendární byl například záběr, kdy si šel Standa „uprdnout“ na terasu. Možná mu hlasy posílaly ženy, protože Standa partnerku nemá a také neváhal do kamer několikrát naznačovat, jaká by se mu líbila.

„Jsem šťastný, ale myslím, že mi to dojde až někdy zítra,“ řekl Standa Liška, který vyhrál 2,5 milionu korun.

Podle moderátora Míry Hejdy hlasování dlouho vedla Zoe. Počet hlasů byl velmi těsný a až těsně před koncem počet hlasů pro Standu předběhl Zoe. Ta nakonec odešla bez výhry a šek na pohádkovou výhru od Míry Hejdy převzal Standa.

Milovníci reality show smutnit nemusí. Nova a Voyo totiž už brzy nasadí novou řadu show Survivor. TV Prima zase chystá zbrusu novou a ve světě úspěšnou soutěž Zrádci.

Survivor 2024 začne 27. února na Voyo! Kdy se bude vysílat?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru