Anička Slováčková hraje na piano na chalupě. Zdroj: Instagram

Anička Slováčková bojující s rakovinou: Útěk na chalupu a šátek na hlavě!

Anna Julie Slováčková se pere s vážnou nemocí. Aby nabrala síly na životní boj, ukryla se před světem na rodinné chalupě. Překvapila přitom šátkem na hlavě.

Chvíle radostí střídají chvíle nejistoty a smutku. Zpěvačka Anna Julie Slováčková, dcera herečky Dagmar Patrasové a muzikanta Felixe Slováčka, se pere s těžkou nemocí. Jak sama nedávno prozradila, vrátila se jí rakovina. Vážnou nemoc již jednou porazila, v létě potvrdila, že vyhrála nad rakovinou prsu.

Jenže o pár týdnů později se ukázalo, že dlouhotrvající kašel bohužel znamená metastázy do plic. Jde tak o velmi vážnou formu nemoci a nikdo si ani neumí představit, jak chmurné okamžiky musí mladá zpěvačka prožívat. Sama fanouškům sdílela přesvědčení, že bude bojovat a snaží se udržovat si dobrou a veselou náladu.

Chmury ale přijdou i na někoho tak silného, jako je Anička Slováčková. Odjela se proto ukrýt na rodinou chalupu, kde prožívá nostalgické okamžiky. Na Instagram nahrála krátké video, které může působit opravdu smutným dojmem.

Natočila se totiž se šátkem na hlavě, který obvykle nosí onkologicky nemocní pacienti po ztrátě vlasů kvůli chemoterapii. První dávky chemoterapie nedávno podstoupila, jak také sdílela s fanoušky na Instagramu.

Slováčková pak usedla za piano a zahrála smutnou písničku od skupiny No Name. Jakoby název tohoto hitu představoval otázku, která se Aničce honí hlavou: „Čím to je?“ Tato melodie je však zjevně její srdcovou záležitostí, několikrát zopakovala, že ji miluje. „A taky miluju naše rozladěné piano,“ dodala už o poznání veseleji Anna Julie Slováčková.

Zkrátka se rozhodla nabírat síly tam, kde to má nejraději – na rodinné chalupě, mimo rušnou Prahu, dál od davu lidí. A hlavně na nic nemyslet. „Snad poprvé v životě nemám naprosto žádný plán. Nic. Nula. Žádná vidina,“ přemýšlela nedávno při jednom z rozhovorů Slováčková. Nezbývá než doufat, že ve skutečnosti má ještě mnoho plánů před sebou.

Změna času: Herečka Doležalová radí, jak to zvládnout
Agáta Hanychová poprvé reagovala na rande Jaromíra Soukupa!

ČTĚTE TAKÉ: Zpěvák Milan Peroutka: Romantika v Itálii s manželem a tchyní!

Přejít nahoru