Milan Peroutka si užívá výlet do italských Benátek s rodinou svého muže Dominika. Zdroj: IG

Zpěvák Milan Peroutka: Romantika v Itálii s manželem a tchyní!

Tak takový výlet by si asi nechal líbit každý. Zpěvák Milan Peroutka vyrazil společně s manželem Dominikem, jeho maminkou a sestrou do Benátek.

Gondoly a romantické plavby vodními kanály, procházky kolem památek ale i nákupy v nejluxusnějších obchodech. Takový výlet si na tento víkend nadělil zpěvák Milan Peroutka s manželem Dominikem Roubínkem. A není to ledajaký výlet.

S sebou vzali také Peroutkovu tchyni, tedy Dominikovu maminku Renatu Roubínkovou Baierovou. Nebo spíš vzala ona je? Paní Roubínková totiž patří mezi 150 nejvlivnějších a též nejbohatších žen v České republice. Mimo jiné vlastní síť franšíz fastfoodového řetězce McDonalds. Je to právě ona, kdo nákladný výlet sponzoruje?

Na cestě nechybí ani Dominikova sestra Lia s partnerem. Peroutka tak čelí pořádné převaze manželovi rodiny. Ale zajisté mu to nevadí, komu by také vadilo mít takovou tchyni?

Nákupy v luxusním butiku i plavba člunem

Peroutkova tchyně se švagrovou také v Benátkách zamířily do luxusního butiku s kabelkami. Byl by hřích nepřivézt si z Itálie nový kousek.

Čtveřice ale jen nenakupovala, vyrazila také na projížďku motorovým člunem mezi historickými domy benáteckými kanály. Ty jsou známé i svými nízkými mosty, pod kterými se posádky lodí musí přikrčit, aby nedostali ránu do hlavy. „Bacha na hlavu, to se mi normálně moc neděje,“ okomentoval to s nadsázkou Peroutka, který má pocit, že mohl vyrůst o něco více.

Z výletu je stále ještě zamilovaný zpěvák nadšený, přestože kvůli tomu nejspíš zklamal kamarády. „Mrzí mě, že jsem včera s kamarády nemohl oslavit Halloween party, ale tohle má taky něco do sebe,“ dodal se smajlíkem Milan Peroutka.

Milan Peroutka a Dominik Roubínek se vzali na začátku července na zámku ve Mcelích. Šlo velmi utajovanou svatbu, zamilovaný Peroutka měl dlouho problém s comingoutem. Nakonec se ale veřejnosti rozhodl svěřit s pravdou a jistě tak mohl pomoci mnoha mladým mužům a dívkám, kteří řeší podobný problém…