Agáta Hanychová je momentálně šťastná vedle Mirka Dopity. Zdroj: IG

Agáta Hanychová poprvé reagovala na rande Jaromíra Soukupa!

Agáta Hanychová zareagovala na novou ženu v blízkosti jejího bývalého partnera Jaromíra Soukupa. Co na jeho rande s neznámou ženou Agáta řekla?

Majitel TV Barrandov a mediální magnát Jaromír Soukup a influencerka Agáta Hanychová ještě před pár měsíci tvořili pár, který navenek vypadal jako ten nejšťastnější pod sluncem. Vysmívali se přitom zlým jazykům, které tvrdily, že partnerství tak věkově a povahově rozdílných lidí nevydrží.

Jenže uteklo pár týdnů a všechno je jinak. Dnes si Hanychová a Soukup nemohou přijít na jméno, u soudu bojují o společnou dceru Rozárku a navíc už každý randí s někým jiným. Takový veletoč by snad nenapsali ani v té nejdivočejší telenovele.

ČTĚTE TAKÉ: Agáta Hanychová zuří kvůli drahotě! Taška jídla za 6 tisíc?

Pikantní navíc je, že Agáta Hanychová, jak jsme již informovali, randí s Mirkem Dopitou, tátou Agátina prvorozeného syna Kryšpína, s nímž se rozešla kvůli údajné nevěře. Od té doby střídá Hanychová partnery skoro rok co rok, někdy i častěji. A déle než dva roky nevydržel ani románek se Soukupem.

Uvidíme, jak dlouhé bude mít trvání soužití s Dopitou. Za to Jaromír Soukup byl od letního rozchodu s Hanychovou zdrženlivý a ve společnosti žen se příliš neukazoval. Až do tohoto čtvrtka, kdy Soukupa načapali reportéři webu extra.cz na rande s neznámou ženou. Popsali, že mu půvabná dáma na setkání pohladila ruku a oba se příjemně bavili.

Hanychová reagovala ještě ten den

Zda šlo o skutečné rande, samozřejmě není jasné. Soukup je nicméně dobrá partie už proto, že i když část jeho firem visí nad finanční propastí, sám je stále velmi bohatý muž. A pokud by ukočíroval i své návaly vzteku, které u něho popisují zaměstnanci a zmiňovala je i sama Agáta Hanychová, tak má jistě šanci na nový vztah.

Agáta Hanychová: Nepořádek je normální! Přidala se i Nikol Leitgeb

A radost by z toho měla nejspíš i Agáta Hanychová. Kdo by čekal naštvanou či žárlivou reakci na bývalého milence, ten by se spletl. Na článek o rande Jaromíra Soukupa reagovala Agáta rychle, ještě ten den a naprosto výmluvně: „Hurá!“

Nejspíš tak má radost, že se Soukup zabaví i něčím jiným než sporem o společnou dceru Rozárku, nebo natáčením pořadů na TV Barrandov, o kterých se Agáta nedávno poněkud nevybíravě vyjádřila.