Anna Julie Slováčková. Foto: IG

Anna Slováčková má opět rakovinu, tentokrát zasáhla plíce!

Zpěvačka Anička Julie Slováčková má zpátky rakovinu. Podle prohlášení má rakovinu plic. Čeká ji opět náročná léčba.

Anna Julie Slováčková, dcera herečky Dagmar Patrasové a hudebníka Felixe Slováčka, šokovala fanoušky. Musela jim oznámit krutou zprávu. Vrátila se jí rakovina!

Vybojovala jsem si to poprvé – věřím, že to zvládnu i podruhé,“ sdělila Anička Slováčková s tím, že lidem to chtěla říci už na středečním křtu v Lucerna Music Baru…

„Nechtěla jsem to řešit do dne, který pro mě byl tak důležitý a který jsem usilovně tak dlouho připravoval. A taky jsem doufala, že můj první příspěvek po celém tom nádherném večeru bude o něčem jiném, ale už je to stejně venku a já k tomu samozřejmě vyjádření dát musím,“ uvedla Slováčková.

„Člověk míní a něco tam nahoře, nebo dole mění a tak když jsem měla 8. září oslavovat vydání desky a nového klipu, potvrdili mi návrat rakoviny a na žádné oslavy už nebyla chuť. Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach,“ uvedla Slováčková.

Míní, že v nikom nechce vzbouzet strach a nechce, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není.

Usadila se mi tentokrát v plicích, ale i tak jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila,“ uvedla Anna Slováčková, která před tím bojovala s rakovinou prsu.

„Pracovat budu i dál, dokud budu moci. A když nebudu moci, tak se hold svět nezboří,“ dodala Slováčková.