FB IMG 1688326382162

Zpěvák Milan Peroutka potvrdil sňatek se synem miliardářky

Zpěvák Milan Peroutka po víkendu plném spekulací o tom, že si v pátek k překvapení všech jeho fanynek vzal na zámku Mcely kluka, poprvé promluvil a potvrdil informace bulváru.

Jen s tím rozdílem, že svatba podle zpěváka nebyla v pátek, ale až v sobotu. Každopádně je tak konec mnoha let kličkování a nejasných vyjádření o zpěvákově partnerce.

Vzal si zámožného 25letého Dominika Roubínka, syna miliardářky. Už spolu žijí v luxusním bytě v centru Prahy s velkou terasou. Mají spolu i černého francouzského buldočka a podnikají výlety třeba do Disneylandu.

Přečtěte si také: Milan Peroutka: Vážná nemoc! Zpěvák se bojí o sluch

Pár se registroval, přestože spolu randil teprve od podzimu. Peroutka přitom prý původně chtěl počkat, až čeští politici schválí novelu zákona, která umožní plnohodnotný sňatek homosexuálů. To se ale táhne už mnoho let a tak se pár rozhodl nečekat. Minulý týden ovšem poslanci novelu občanského zákoníku poslali do dalšího čtení.

„Tolik jsem vám to chtěl říct první, i když jsem měl strach. Ale žádný můj scénář nepracoval s variantou, že bude “tajný zdroj” na svatbě ještě předtím, než vůbec nějaká byla,“ napsal ve vyjádření Peroutka.

„Navzdory jeho výpovědi nám na ní ani nepršelo štěstí, ale přenádherně svítilo sluníčko. Právě štěstí jsme si ale vymyšlenými a senzachtivými citacemi v dost možná nejhezčí den v životě odmítli nechat vzít. Vypnul jsem si telefon a zapínám ho, jen abych se mohl ozvat vám,“ uvedl Peroutka.

Velký tlak na coming out

V posledních měsících cítil nesnesitelný tlak. Vstřebával různé rady a postoje, čelil anonymním vzkazům od fejkových profilů i tlakům od médií.

„Občas se mi zavařila hlava, znovu jsem ztrácel a znovu nacházel nadhled, až jsem si řekl, že přece o nic nejde. Řekl jsem si to vždycky, když jsem viděl hrůzy, co se nám všude dějou, a pak se sám sebe ptal, co vlastně pořád řeším. Nebudu chodit kolem horký kaše,“ sdělil zpěvák.

Poslední hodiny byly pro něho velmi dramatické. „Popravdě dělám takové oznámení poprvé v životě, při jeho ťukání do telefonu mi pěkně bije srdce a připadám si jako ve sci-fi, hororu, pohádce i komedii zároveň. Jeden pocit ale vyvstává – nevýslovně děkuju všem, kdo pochopí a podpoří. Láska je krásná, ve všech jejích barvách,“ dodal Peroutka.

https://www.instagram.com/p/CuNGE3NLYk1/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==