Zpěvák Milan Peroutka. Foto: Instagram

Zpěvák Milan Peroutka se oženil. K překvapení všech si vzal kluka

Spíš nepříjemné překvapení připravil svým fanynkám zpěvák Milan Peroutka. Těm zhasla poslední naděje zpěváka ulovit. Včera se totiž oženil, k překvapení mnohých si však nevzal ženu.

Přéčtěte si: Milan Peroutka potvrdil sňatek se synem miliardářky Dominikem. Konec mnoha roků skrývání pravdy!

Mezi celebritami se už delší mluvilo o tom, že Peroutkova sexuální orientace nemusí být úplně jasná, jak se navenek zdá. Zpěvák několik týdnů naznačoval, že je zadaný, ale nikdy svou přítelkyni neukázal.

Nedávno například zveřejnil na sociální síti záběry z Disneylandu, kde jej někdo fotil a natáčel, zjevně tam už byl se svým partnerem Dominikem, kterého si včera vzal na přísně utajované svatbě v luxusním hotelu Chateau Mcely. Informaci přinesl deník Blesk, zatím ale ze sňatku nejsou k dispozici žádné snímky.

Peroutka měl totiž všem svatebčanům nakázat mlčenlivost i používání mobilních telefonů. Žádné informace o obřadu se tak do bulváru předem nedostaly. V kuloárech se ale už delší dobu šuškalo, že se nějaká utajovaná svatba chystá.

Podle Blesku chtěl zpěvák uzavřít plnohodnotný sňatek se všemi právy pro stejnopohlavní páry, který se nyní projednává v poslanecké sněmovně. Vzhledem k tomu, že jednání politiků se táhne už roku a je nekonečné, tak už dvojice nejspíše nechtěla čekat a uzavřela registrované partnerství.