Moderátor Ondřej Novotný odletěl z Dominikánské republiky. Zdroj: IG

Survivor 2024: Moderátor Ondřej Novotný odletěl z ostrova! Co se stalo?

Natáčení reality show Survivor 2024 začne každým dnem. Moderátor Ondřej Novotný přesto z Dominikánské republiky odletěl do Německa. Co se děje?

Zatímco diváci už se nemohou dočkat nové řady Survivor 2024 a na sociálních sítích se mezi fanoušky reality show neřeší skoro nic jiného než Trosečník, daleko v Dominikánské republice se odehrávají poslední přípravy před natáčením.

Proto je překvapující, že slavný moderátor Ondřej Novotný, který na ostrov nedaleko Kuby přiletěl už před více než týdnem i s celou svou rodinou, teď najednou sbalil kufry a odletěl! Zatímco ještě ve čtvrtek odpoledne byl na pobřeží Dominikánské republiky, v pátek ráno přistál v Německu.

Zamířil totiž coby zakladatel organizace Oktagon MMA na Okragon 53, který se za účasti českých zápasníků koná v sobotu v německém Oberhausenu. Po příletu do Německa odjel rovnou na takzvaný sharedown, kde se představují hlavní hvězdy zítřejšího zápasu. Odpoledne tam přitom došlo k vyhrocené situaci mezi bojovníky Truščekem a Akipovem, Novotný musel dokonce zasáhnout, aby nedošlo ke rvačce. O adrenalin tedy nouzi neměl.

Soutěžící Survivor 2024: do boje jdou tyto „celebrity“! Představujeme, kdo je kdo!

Ondřej Novotný: Za posledních 24 hodin se toho stalo hodně!

„Je to 25 hodin, co jsem vyrazil na letiště a teď je konečně čas jít spát. Za posledních 24 hodin se toho stalo opravdu hodně,“ potvrdil Ondřej Novotný v pátek krátce po 22. hodině po příchodu na hotelový pokoj.

Zatímco Novotný je v Evropě, daleko za oceánem blízko pobřeží Kuby v Dominikánské republice vrcholí přípravy na natáčení reality show Survivor. Na místě už jsou oba týmy soutěžících včetně toho, který se skládá z celebrit.

Potvrzeno už je, že na Survivor odletěla Ornella Koktová, jejíž 66letý manžel Josef Kokta se teď musí starat o celou domácnost a tři malé děti.

Za Jirešovou musela zaskočit herečka Pavlína Kafková, kterou znají diváci například z pořadu Soudkyně Barbara. „Díky tomu, že má Ivanka Jirešová bojovného ducha, mě uvidíte bojovat tady v divadle,“ řekla k tomu Kafková.

Survivor 2024 začnou natáčet příští týden

Potvrzena byla rovněž účast herečky Ivany Jirešové, která musela vyřešit záskok za své jiné závazky. Například bylo nutné najít alternaci za Jirešové roli v nové hře divadla Na Fidlovačce Román pro ženy.

Moderátor Ondřej Novotný se podle všeho vrátí do Dominikánské republiky v neděli, nebo v pondělí. „Přípravy vrcholí, ale ještě je čas,“ řekl před od letem Novotný. Naznačil tak, že zatím natáčení Survivor 2024 nezačalo.

Natáčení by podle všeho mělo odstartovat příští týden v úterý nebo ve středu. Jednotlivé pořady se totiž budou připravovat zhruba dva týdny dopředu, aby bylo možné včas sestříhat dlouhé několikadenní záznamy do každého dílu.

Platforma Voyo začne vysílat Survivor 2024 v úterý 27. února kolem 21. hodiny. 5. března pak první díl odvysílá televize Nova.

Survivor 2024: Odhaleno! Turisté spatřili české soutěžící na ostrově, video v článku!