Slavný moderátor pořadu Survivor Ondřej Novotný už je v Dominikánské republice. Foto: IG

Diváci zuří: Řekněte nám, kdo odjel na Survivor 2024! Vitásek i Langmajer zůstali doma

Potvrzeno. David Vitásek z Love Islandu ani herec Jiří Langmajer na Survivor neodjeli. Diváci chtějí znát konečně pravdu, kdo bude v reality show Survivor 2024?

Kdo z běžných soutěžících a kdo z celebrit se bude účastnit letošní řady reality show Survivor? Diváci se začínají rozčilovat, že televize Nova dosud nezveřejnila jména trosečníků, kteří budou následující týdny bojovat na opuštěném pobřeží v Dominikánské republice o titul Survivor 2024.

Především diváky zajímá, která z celebrit ochotně opustí teplo domova, luxusní domy, sociální sítě, dobré jídlo a pití a dobrovolně se rozhodne spát venku pod širým nebem, často na dešti, bez hygienických prostředků, skoro bez jídla, bez mobilu i počítače.

A hlavně bude muset v často žhavém horku bojovat ve fyzicky náročných soutěžích o jídlo, odměny a hlavně imunitu. Často se přidají i překážky v podobě zdravotních problémů, zranění nebo přírodních škůdců. K tomu všemu musí soutěžící rozehrát psychicky náročnou sociální hru o udržení se v soutěži. Zkrátka všechny zajímá, kdo si na to troufne.

Televize Nova je ale stále tajemná jako hrad v Karpatech, na veřejnost se zatím dostávají jen samé spekulace. „Už by mohli říci, kdo soutěží, stejně už odletěli na natáčení, nevíme koho sledovat na sítích,“ bouří se diváci v diskuzích o očekávaném pořadu.

Survivor 2024 startuje 27. února

Survivor nebo-li Trosečník totiž patří k celosvětově nejoblíbenějším realityshow a do startu letošní sezóny už zbývají jen zhruba tři týdny. První díl odvysílá platforma Voyo 27. února kolem 21. hodiny večer. Natáčení ale startuje už nyní.

Zatím diváci jen spekulují. Velkým favoritem podle bulvárních médií byl oblíbený herec Jiří Langmajer. Díky jeho oblibě, fyzičce a drsné nátuře pro něj v anketě TV Nova hlasovalo nejvíce diváků. Je jasné, že by trhal rekordy sledovanosti. Jenže podle jištění ČRzpráv má nasmlouvaná divadelní představení v Komorním divadle Kalich i v dalších divadlech bez záskoku.

O víkendu navíc na svém instagramu potvrdil, že odjel s kamarády na skialpy. Celý víkend si tak užívá na sněhu a na lyžích, daleko od tropického ráje, kde se Survivor natáčí.

Survivor 2024: Odhaleno! Turisté spatřili české soutěžící na ostrově, video v článku!

David Vitásek: Místo Trosečníka rozchod a stěhování

Téměř jistým favoritem byl také sportovec David Vitásek. Favoritem byl díky zájmu médií, sociálním sítím a jeho účasti v reality show Love Island. Nedávno na Maledivách dokonce popíjel drink z kokosu a připsal k tomu, že musí trénovat. Právě kokos je často jediným dostupným „jídlem“, které mohou soutěžící na ostrově najít. Podle mnohých to byla indicie, že jde do soutěže.

Nakonec ale nejel nikam. Poslední dny se naopak stěhuje z bytu, který musel opustit po rozchodu s modelkou Natálií Kočendovou, s níž se už jednou rozešel, ale tentokrát je to definitivní. Zřejmě by sám neutáhl nájem, tak se stěhuje do menšího. V sobotu se navíc vyfotil při relaxu v saunách Vltava.

Zatím tedy všechna jména, která se považovala za jistá, vůbec neplatí. Jedinou jistotou je influencerka Ornella Koktová. Ta už do Dominikánské republiky odletěla s ostatními soutěžícími. Na Instagramu to potvrdil její manžel Josef Kokta, který se teď musí sám starat o tři děti. „Jediný Survivor tady mám já,“ napsal k příspěvku, v němž ukazuje, jak dětem vaří.

Survivor 2024: Odhaleno! Turisté spatřili české soutěžící na ostrově, video v článku!