Hlavním bavičem Survivor 2024 bude Mikýř. Zdroj: Nova

Survivor 2024 dnes startuje! Hráči budou na ostrově přes 70 dnů! Co se bude dít v 1. dílu?

Nejdrsnější reality show světa s českými soutěžícími startuje dnes večer! Televize Nova ukázala ochutnávku z 1. dílu Survivor 2024. Co se bude dít a jaké přijdou zvraty?

Reality show Survivor 2024 startuje! První díl uvede televize Nova na své platformě Voyo již v úterý 27. února kolem 21. hodiny. Tisíce fanoušků se těší na souboj týmu celebrit (Titáni) a běžných soutěžících (Lovci), kteří se utkají o výhru 2,5 milionu korun a titul Survivor 2024.

Soutěžit budou v náročných disciplínách na spalujícím slunci, bez střechy nad hlavou, bez jídla a bez spojení s okolním světem. Dají se tak opět očekávat napínavé zvraty, intriky i dramata. Právě to řadí Survivor mezi nejsledovanější reality show v Česku, zatímco například nedávný Big Brother diváky příliš nezaujal.

Survivor 2024: Jak dlouho budou hráči na ostrově?

Televize Nova zveřejnila první ochutnávku toho, co v prvním díle již toto úterý uvidíme. Moderátor Ondřej Novotný také prozradil, jak dlouho budou hráči na ostrově v Dominikánské republice soutěžit.

Kdo jako první vypadl ze Survivor 2024? Ornella Koktová překvapila, Mikýř šokoval!

„Jeden druhého se budou soutěžící snažit přelstít a přehrát více než 70 dní,“ řekl Ondřej Novotný, který Survivor letos moderuje již třetím rokem.

Soutěžící pojedou nejprve hromadně na korbách dvou nákladních vozů, přičemž po cestě budou nabírat soutěžící a následně přesednou na dvě lodě, které je dopraví na jejich ostrovy. Diváci spekulují, zda chtěla Nova příjezd na ostrov ozvláštnit proti minulé řadě, nebo jen zvolila levnější variantu? Loni totiž na ostrov dopravily hráče vrtulníky.

Ostrovy se stanou na nejbližší týdny jejich domovem. K dispozici na nich budou mít jen vodu a pódium na spaní. Zastřešení i třeba latrínu si budou muset postavit sami. K dispozici nebude ani žádné jídlo, až na pár hrnků rýže, nebo kokosy, které na ostrově občas najdou.

Vypadáš jako hobit, řekl Novotný Mikýřovi

Na místě je přivítá moderátor Ondřej Novotný a hned bylo jasné, že nebude nouze o vtipné hlášky. Říká se, že Martin Mikyska, alias Mikýř přijel Survivor tak trochu trolit. Uvidíme, jak dlouho mu humor a dobrá nálada vydrží.

Novotný si hned na začátku dobíral právě Mikýře. „Vypadáš s tím kloboukem a zahnutou holí jako hobit, který se chystá do mordoru,“ řekl se smíchem Ondřej Novotný.

„To je přesně look, se kterým jsem sem šel,“ nenechal se rozhodit Mikýř. „Je skvělý jako tento klacek, co jsem tady našel. Doufám, že mi ho nevezmete, budu ho chránit vlastním tělem,“ odpovídal Mikýř s pořádnou dávkou nadsázky na otázku moderátora, jak hodnotí název svého týmu Titáni.

Odpovídal i na otázku, jak hodnotí konkurenční tým Lovců. „Frajer se sakem je fakt odvážnej, že si ho vzal, myslím, že bude nebezpečnej,“ utahoval si Mikýř z hoteliéra Jacka Hamida, který do soutěže skutečně přijel v saku.

Šílené počasí hned první noc

Je tedy zřejmé, že nejen o napínavé ale také humorné situace nebude nouze. Mnohem více ovšem bude těch dramatických. Hned v prvních dnech a nocích totiž soutěžící budou trpět na nekonečném dešti. Hráči budou promočení na kost a vysílení. V tu chvíli jim dojde, na co se to dali.

Survivor 2024: Kokta potvrdil, že Ornella je stále na ostrově, domů se mu nastěhovala Hanychová!

Pohled na oblíbenou herečku Ivanu Jirešovou a zpěvačku ze SuperStar Adélu Krejdlovou, jak se k sobě choulí, protože jsou zmrzlé a promočené, je jen pro silné povahy!

Jeden ze soutěžících se dokonce v noci doslova skácí k zemi. „Nejednou omdlel a ležel na zemi, bylo mu hrozně špatně, sténal bolestí,“ popisoval noční událost soutěžící z týmu Lovců Tomáš Rys.

Hned od začátku je tak zřejmé, že se diváci mají na co těšit. A pořádné zvraty přijdou i později. Už je totiž jasné, že v týmu Lovců bude chybět trenér Jakub Bína a v týmu Titánů zase Rachel Karmižová, kteří se k trosečníkům připojí později a zamíchají tak rozjetou hrou. A spekuluje se, že další takové hráče má Nova ještě v záloze.

Kdo jako první vypadl ze Survivor 2024? Ornella Koktová překvapila, Mikýř šokoval!

Přejít nahoru