Agáta Hanychová dovezla jídlo Josefu Koktovi a dětem. Zdroj: IG

Survivor 2024: Kokta potvrdil, že Ornella je stále na ostrově, domů se mu nastěhovala Hanychová!

Zatímco Ornella Koktová bojuje v Survivor 2024, její podstatně starší manžel Josef Kokta zůstal doma s dětmi. Agáta Hanychová se k nim dnes nastěhovala a dovezla jídlo.

Ornella Koktová už skoro měsíc soutěží v náročné reality show Survivor 2024, zatímco její tři děti zůstaly doma a stará se o ně jejich 66letý tatínek Josef Kokta. V jejich domě na Živohošti bylo dnes opravdu rušno.

Nastěhovala se tam totiž Agáta Hanychová s partnerkou jejího bratra Vincenta Navrátila Beou. Hanychová totiž slíbila, že Koktovi s dětmi doveze jídlo. A jak slíbila, tak učinila. Nakoupila maso a uvařila polévku a k tomu pravou svíčkovou s omáčkou a knedlíky.

Samozřejmě by to nebyla Agáta, aby z toho neudělala živé vysílání na svém Instagramu. A tak tisíce lidí mohly sledovat, jak Hanychová máme připálila svíčkovou a jak výsledné dílo spolu s Koktou obědvají. Její sledující tak mohly snad poprvé po letech hudebnou exmodelku vidět něco sníst.

Kokta: Ornella se ještě ze Survivor nevrátila!

Josef Kokta přitom jednoznačně vyvrátil, že by Ornella Koktová byla už z Dominikánské republiky, kde se Survivor 2024 natáčí, zpátky doma. Na internetu se totiž před pár dny objevila zpráva, že ji někdo zahlédl na letišti a že tedy ze soutěže už vypadla.

Právě snímky soutěžících na letišti loni mnoha divákům kazily překvapení, když dopředu vyzrazovaly, kdo už vypadl. Snad se produkce televize poučila a do Čechu bude vracet soutěžící až po odvysílání dílu, v němž vypadnou.

„Není to pravda, Ornella doma není, i když produkce mě příliš neinformuje,“ řekl Kokta. I Agáta Hanychová potvrdila, že Ornella v domě není. „To je důležité pro mojí matku, protože to je největší drbna v showbyznysu,“ smála se Hanychová.

Survivor 2024: První záběry prozradily, že na ostrově chybí dva soutěžící! Co se stalo?

V jednu chvíli přitom všem zatrnulo, když si Kokta vyřizoval telefon se synem Quentinem, který přespával u kamaráda. Hanychová se bála, že volá Ornelle. „Bacha, máš na sobě mikrofon,“ varovala Agáta Koktu.

Hanychová: Raději nebudu jíst, než bych neměla uklízečku

Hanychová Koktovi pochválila, jak skvěle se o děti stará. „Tady je uklizeno, že by se dalo jíst z podlahy,“ chválila Hanychová. Ocenila i to, že Kokta, i když hlídá děti, dokázal sestavit nové postýlky pro děti.

„Máte uklízečku, nebo to uklízíš sám?“ ptala se dokonce Hanychová. „Kde bych na to vzal peníze?“ odvětil Kokta. „To já bych raději šetřila na jídle, než na uklízečce, bez ní bych to nedala,“ míní Agáta Hanychová.

Pochválila také nádherný výhled, který mají Koktovi do chatové oblasti a krásné přírody v Živohošti. „Jen ta da dálka od Prahy, jede se sem fakt dlouho,“ kritizovala Hanychová. To však penzistovi Koktovi nevadí. „Do Prahy spíš vyjíždí Ornella, tím jak pracujeme z domova, já nemusím vytáhnout paty z baráku,“ smál se Kokta.

Kokta hodnotil Hanychovou v miss

Hanychová ještě zvládla Koktovi vyčíst, že v roce 2005 seděl v porotě soutěže Miss, kde se Hanychová umístila na třetím místě, ale Kokta ji napsal na čtvrté. Kokta byl tehdy milionář, který spoluvlastnil agenturu Miss Models, která soutěž krásy zabezpečovala.

Později Kokta ale o peníze kvůli špatným investicím přišel. Dnes přiznává, že je bez peněz. „Dnes dělám takového poradce a manažera Ornelle, peníze ale vydělává ona, já nemám žádný příjem,“ přiznal Kokta.

Reality show Survivor 2024 startuje už v úterý 27. února na Voyo a o týden později na TV Nova. Diváci mezi tím mohou na Facebooku tipovat, kdo se Survivoru vypadne jako první. Nejvíce tipují právě Ornellu.

Podle Kokty už ze soutěže Ornella vypadla a je v Dominikánské republice na hotelu. V náročné soutěži bez jídla, mobilu a dětí totiž své ženě příliš šanci nedává. Ve skutečnosti ale neví, zda už vypadla. „Nespekuluj, žádné oficiální informace nemám,“ dodal Kokta.

Survivor 2024 dnes startuje! Hráči budou na ostrově přes 70 dnů! Co se bude dít v 1. dílu?

Přejít nahoru