Tým Titánů v Survivor 2024 před první soutěží. Zdroj: Nova

Survivor 2024: První záběry prozradily, že na ostrově chybí dva soutěžící! Co se stalo?

Překvapení pro fanoušky reality show Survivor 2024: TV Nova ještě neodvysílala ani první díl a už prasklo, že dva z původně potvrzených soutěžících na ostrově chybí. Co se s nimi stalo?

Nejdrsnější reality show, kdy dva týmy soutěžících bojují v náročných podmínkách o výhru 2,5 milionu korun, startuje. První díl Survivor 2024 odvysílá platforma Voyo 27. února a o týden déle 5. března pak televize Nova.

V soutěži se proti sobě postaví dva týmy – Titáni a Lovci. Zatímco Titáni jsou tvoření celebritami a influencery, Lovci běžnými soutěžícími, například hasičem, hoteliérem nebo policistkou.

Oba týmy se proti sobě utkají ve fyzicky i psychicky vyčerpávajících soutěžích. Bojovat budou o jídlo, odměny a imunitu, která pomůže zabránit jejich vyřazení. Na kmenové radě pak každý týden bude muset jeden soutěžících ostrov opustit na základě hlasování spoluhráčů.

Je proto ještě navíc potřeba rozehrát vztahovou sociální hru, aby se účastníci ve hře udrželi co nejdéle. To vše na nekonečném spalujícím slunci, o studených nocích bez střechy nad hlavou, bez rodiny i přátel a bez spojení se světem.

Survivor 2024: Kdo v obou týmech chybí?

Nezřídka se stává, že některý ze soutěžících onemocní, utrpí nějaké zranění a nemůže se účastnit soutěží. V letošním Survivor 2024, který se natáčí už od začátku února, zřejmě není o podobné vyhrocené situace nouze.

Survivor 2024 dnes startuje! Hráči budou na ostrově přes 70 dnů! Co se bude dít v 1. dílu?

Z prvních záběrů, které poskytla televize Nova, totiž vyplývá, že v obou týmech Titánů i Lovců minimálně jeden soutěžící chybí, přestože byli samotnou televizí dopředu oficiálně potvrzeni.

Na nástupu před jednou ze soutěží, kde jsou nastoupení vždy všichni soutěžící, totiž mezi Titány i Lovci stojí pouze deset hráčů, celkem jich má být 11 v každém týmu.

V týmu Titánů chybí na záběrech Rachel Karnižová. Dvaadvacetiletá módní návrhářka a influencerka, která má svou vlastní značku oblečení, se proslavila hlavně účastí v reality show Love Island. Tam utvořila pár s Claudem a dostala se až do finále.

„Love Island mě naučil disciplíně. Vím, jak funguje natáčení, může to být výhoda, i když je to úplně jiná reality show,“ řekla před soutěží Karnižová s tím, že si bude umět v Survivoru lépe získat lidi na svou stranu. „Věřím si na sportovní disciplíny, absolvuji mnoho silových a kondičních tréninků,“ dodává ke své fyzičce.

Jeden hráč chybí i v týmu Lovců

V týmu Lovců pak na záběrech chybí fitness trenér Jakub Bína. Ten se proslavil jako MC Jacob z hudební skupiny Skyline. V poslední době je ale známý hlavně jako fitness trenér, který pomáhá lidem hubnout. Cvičí u něho i řada českých celebrit, v minulosti například Kazma.

Sám ale říká, že dříve žil typickým rockovým stylem a o své tělo se nestaral. To však v posledních letech razantně změnil a sport se stal jeho životem. Má tak šanci uspět v náročných soutěžích.

„Do Survivoru jsem se přihlásil, protože jsem už dříve miloval americkou verzi, do které se ale nedalo nijak přihlásit. A když to přišlo k nám, tak jsem věděl, že tam jednou musím soutěžit,“ říká. „Na ostrově mi bude chybět rodina a přátelé. Budu se snažit hrou projít tak, abych nemusel lhát. Zároveň si ale nenechám kálet na hlavu a určitě se nevzdám,“ dodává Bína.

Survivor: Proč dva soutěžící chybí?

I když Rachel i Jakub chybí na prvních záběrech ze Survivor 2024, neznamená to, že se zranili, nebo snad vypadli jako první. Vysvětlení je prosté, do soutěže nastoupí až později, aby poněkud narušili zajeté pořádky a vztahy v obou týmech.

Nástup do již vytvořených vztahů však bude pro Rachel i Jakuba určitě náročný. Bude zajímavé sledovat, jak nečekaný příchod zvládnou a jak do týmů zapadnou. Bezesporu naruší zajeté aliance a mohou začít vytvářet nové. Zároveň budou na rozdíl od ostatních ještě relativně plní síly a především přijdou dobře najezení.

„Děním v Survivoru pořádně zamíchá také příchod dalších hráčů,“ potvrdila bez dalšího komentáře televize Nova.

Survivor 2024 dnes startuje! Hráči budou na ostrově přes 70 dnů! Co se bude dít v 1. dílu?

Přejít nahoru