Titáni na kmenové radě Survivor 2024. Zdroj: Voyo

Kdo jako první vypadl ze Survivor 2024? Ornella Koktová překvapila, Mikýř šokoval!

Napínavé čekání, kdo jako první vypadne ze Survivor Česko a Slovensko, je u konce. Kmenová rada rozhodla, kdo vypadává. Nejvíce kartami zamíchal Mikýř, který doslova ovládl hru!

Reality show Survivor Česko a Slovensko 2024 má za sebou druhý díl a soutěž pořádně nabrala na tempu. Hráči vyčerpaní po příjezdu na ostrov, kdy je zastihl dlouhotrvající déšť a přitom ještě byli bez střechy nad hlavou, museli v náročné soutěži bojovat o imunitu.

Pokud nechcete přijít o překvapení, dál nečtěte a můžete si 2. díl Survivor 2024 pustit na Voyo, nebo příští týden ve středu na Nově.

Během první náročné noci zkolaboval v týmu Lovců operní pěvec Michael Skalický a musel ostrov ze zdravotních důvodů opustit. Kvůli tomu by druhý tým Titánů byl v soutěži o imunitu v početní převaze. Proto se musel rozhodnout, kdo z týmu do boje o kmenovou imunitu nenastoupí.

Ornella Koktová vyřazená ze hry o imunitu!

Kmen rozhodl, že se hry nezúčastní Ornella Koktová, která byla v první úvodní hře zjevně nejslabší. Že ji kmen Titánů nechal stranou jako nejslabší, nesla opravdu nelibě. Z jejího smutného a kyselého obličeje bylo vidět, že se jí přístup spoluhráčů nelíbí. Sama totiž tvrdila, že jde do Survivoru bojovat jako lvice. Další dny pak měla velmi špatnou náladu a přála si jít domů!

Ornella Koktová už vypadla ze Survivor 2024! „Čekám, až zavolá,“ prozradil manžel

Produkce si pro soutěžící do prvního boje o imunitu připravila napínavou hru, během níž museli po náročné trase přesouvat kovové sudy. Stejně jako v prvním díle tuto první část soutěže vyhráli Lovci. Českým celebritám se v soutěžích zkrátka vůbec nedaří!

V pauze mezi dvěma částmi boje o imunitu přišlo překvapení, kdy ze dvou boxů vyšli celkem čtyři noví hráči, do každého týmu po dvou. Vítězný tým Lovců si mohl jako první vybrat svůj box a tak trefili ten, v němž byli ukrytí Rachel, známá z Love Islandu a také fitness trenér celebrit Jakub Bína. Do druhého týmu Titánů pak přišli Kateřina s Radkem, kteří na ně „zbyli“. Čtveřice zajisté zahýbá dalším děním v týmech.

V druhé části boje o imunitu přišla místo síly na řadu šikovnost a inteligence. Hráči museli pomocí pytlíků s pískem shodit kostky ze stolu a následně sestavit skládačku. A už potřetí se lépe dařilo Lovcům, kteří zatím vyhrávají úplně vše. Získali tedy odměnu v podobě fazolí a oleje a především kmenovou imunitu.

První kmenová rada Survivor Česko a Slovensko

Jako první tak v Survivor 2024 čekala kmenová rada na kmen celebrit, tedy Titánů. Ještě před tím se hráči Titánů poprali o individuální imunitu. Ve hře, kdy museli v roztočeném kruhu udržet kuličky, se překvapivě nejvíce dařilo influencerovi Martinu Mikyskovi alias Mikýřovi a vyhrál tak individuální imunitu.

Následně se v kmenu Titánů rozjelo velmi rychle první taktizování, kdo ze známých tváří má vypadnout. Ukázalo se, že u Titánů existuje silná mužská aliance Mikýře, Piráta a Sebastiana. Hráči nejčastěji zvažovali, že vyřadí Ornellu Koktovou, která je zatím ve fyzických hrách očividně nejslabší.

Šokující rozhodnutí: Mikýř se vzdal imunity!

Ornella navíc sama už několik dnů říká, že je unavená a ráda by domů, přestože ve druhém díle byli soutěžící na ostrově v Dominikánské republice teprve pátým dnem. Po kmenové radě ale přišlo velké překvapení. Ornella do duelu nešla!

Celou hrou zcela nečekaně zahýbal Mikýř, který v úvodu kmenové rady předal svoji imunitu svému spojenci hudebníkovi Sebastiánovi Navrátilovi.

Kmen dal následně nejvíce hlasů Adéle Krejdlové, influencerce, která se proslavila v Česko slovenské SuperStar. Překvapená Adéla se rozbrečela a litovala toho, že je už tak brzy v soutěži rovněž vysílená a že musí hned do prvního duelu.

Soupeře do duelu jí měl původně vybrat Mikýř jakožto držitel individuální imunity. Jenže ten předal imunitu Sebastianovi a proto rozhodoval on. A opět všechny šokoval!

Do duelu totiž Sebastian zvolil právě Mikýře, který mu před tím předal svoji imunitu. „Dávám mu to jako dárek k dnešním narozeninám,“ překvapivě prohlásil Sebastian. Do vůbec prvního duelu tak šli Mikýř a Adéla.

Je teď otázkou, zda se na takové taktice Mikýř a Sebastin dohodli předem a zda to měla být ukázka vysoké hry, anebo to byl jen laciný pokus „ironisty“ Mikýře, jak se z náročné a vyčerpávající hry na dešti, žhavém slunci a bez jídla co nejrychleji dostat pryč?

Survivor 2024: Kdo vypadl jako první?

V následujícím napínavém duelu ale Mikýř ve skládačkové soutěži přece jen Adélu porazil. Tak jako tak se tedy do hry Mikýř vrátil a naopak jako první Survivor Česko a Slovensko 2024 opustila Adéla Krejdlová.

„Chtěla jsem hrát Survivor, jak se má, ne jak to tady vymyslel Mikýř. Chtěla jsem, aby na mě byla rodina hrdá, ukázat jim, co ve mně je. Bohužel nestalo se,“ odešla s pláčem Adéla Krejdlová.

Ornella Koktová už vypadla ze Survivor 2024! „Čekám, až zavolá,“ prozradil manžel

Přejít nahoru