Radek Kašpárek jako Gordon Ramsay? Chystá pořad Pekelná kuchyně. Zdroj: Nova

Radek Kašpárek jako Gordon Ramsay? Nova chytá pořad Pekelná kuchyně

Drsný šéfkuchař a porotce show MasterChef Česko Radek Kašpárek chystá vlastní velkou show na Nově. Do Čech přijde Pekelná kuchyně!

Jedna z nejsledovanějších kuchařských show na světě přijde do České republiky. Televize Nova totiž plánuje českou verzi pořadu Pekelná kuchyně (Hells Kitchen), kterou už od roku 2005 uvádí americká televize Fox. Pořad v originále vede obávaný šéfkuchař Gordon Ramsay.

Pořad se natáčí ve skutečné restauraci a ukazuje osudy dvanácti nastávajících šéfkuchařů, z nichž Gordon Ramsay vybírá skutečného šéfkuchaře pro svou restauraci. Tomu pak nová prestižní a dobře placená pozice změní doslova život, stejně jako sláva, kterou mu pořad vítězi v době sociálních sítí zajistí.

U Kašpárka by vítěz mohl vařit v michelinské restauraci Field, nebo v nově chystané restauraci s názvem 420.

V Česku podobný pořad povede šéfkuchař Radek Kašpárek, který je nyní porotcem kuchařské show MasterChef Česko. Kašpárek už v minulé řadě ukázal, že umí být pořádně drsný šéf, podobně jako Gordon Ramsay. V nové show tak nebude chybět vypjatá atmosféra, křik a nejspíš ani slzy. Diváci se mají rozhodně na co těšit.

Kašpárek „vypekl“ kamarády z MasterChefa?

Česká obdoba pořadu Pekelná kuchyně navíc soutěžícím kuchařům slibuje parádní výhru 2,5 milionu korun. Zájemci z řad amatérských kuchařů se mohou už nyní hlásit na castingové stránce televize Nova.

Novým pořadem Radek Kašpárek jistě překvapil své dva kolegy z MasterChefa Přemka Forejta a Jana Punčocháře. S nimi se už neúčastnil natáčení pořadu Souboj na talíři s odůvodněním, že nemá čas. Ve skutečnosti přitom chystá vlastní projekt bez obou „kamarádů“.

Přejít nahoru