Taneční pár Ivana Chýlková a Jan Tománek. Zdroj: ČT

Překvapení: Ze StarDance vypadli Ivana Chýlková a Jan Tománek

Druhý pár musel opustit taneční show StarDance. Ve třetím kole se diváci rozhodli vyřadit herečku Ivanu Chýlkovou a tanečníka Jana Tománka.

Taneční show České televize „StarDance, když hvězdy tančí,“ nabírá na obrátkách. Z deseti soutěžních tanečních párů už jich zbývá „jen“ osm. Ve třetím díle 12. řady vypadl taneční pár Ivana Chýlková a Jan Tománek.

Moderátor Marek Eben v úvodu nedělního dílu blahopřál ke státnímu vyznamenání tatínkovi Terezy Kostkové Petru Kostkovi. Právě kvůli předávání státních vyznamenání Česká televize vysílala StarDance výjimečně místo soboty v neděli. Soutěžící tak měli o den více na trénink tanečních kreací.

V minulém druhém díle vypadl první soutěžní pár (v prvním díle nikdo vyřazen nebyl). Jako první šli ze StarDance David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná, kterým počet hlasů od poroty a od diváků nestačil k postupu do dalšího kola.

Nedělní díl se nesl ve znamení česko-slovenských hitů. Nejméně se však vydařil herečce Ivaně Chýlkové a Janu Tománkovi. Dostali nejslabší hodnocení od poroty a v kombinaci s počtem hlasů od diváků to na postup nestačilo.

Jsem šťastná, že jsem tady mohla tančit, byl to jeden z nejlepších okamžiků,“ řekla po vyřazení Chýlková a hned se omlouvala svému muži Janu Krausovi, který seděl v publiku. „Promiň Jeníčku, myslela jsem jen nejlepší taneční okamžiky,“ opravila se hned Chýlková.

Poděkovala i svému tanečnímu partnerovi Janu Tománkovi. Dokonce mu předala vlastní cenu. „Protože si cenu zasloužíš, tak jsem ti přinesla vlastní cenu s věnováním,“ dodala Chýlková, která měla cenu připravenou v tašce, jakoby tušila, že v neděli večer už nepostoupí.

Šaty jako mapa úrazů! Eva Adamczyková ve StarDance vzdala hold svému tělu

Soutěžní páry StarDance 2023

Účastníci letošní StarDance: pár s číslem 1 Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, pár s číslem 2 Ivana Chýlková a Jan Tománek, pár s číslem 3 Iva Kubelková a Martin Prágr, pár s číslem 4 Josef Maršálek a Adriana Mašková, pár s číslem 5 Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková, pár s číslem 6 David Prachař a Zuzana Dvořáková, pár s číslem 7 Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti, pár s číslem 8 Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, pár s číslem 9 devět Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, pár s číslem 10 Richard Krajčo a Dominika Rošková.

VIDEO: Iva Kubelková natočila zákulisí příprav na dnešní StarDance

Přejít nahoru