Taneční pár StarDance David Prachař a Zuzana Dvořáková. Foto: ČT

Ze StarDance jako první vypadli David Prachař se Zuzanou Dvořákovou

Letošní 12. řadu StarDance opustil první taneční pár. Divákům se z deseti párů dnes nejméně líbil herec David Prachař s tanečnicí Zuzanou Dvořákovou Šťastnou.

Dnešní díl letošní 12. řady StarDance se nesl ve velkolepém duchu. Byl to totiž v pořadí 100. díl a Česká televize pozvala všechny celebrity z předchozích řad. V jednom sálu na pražském Výstavišti, kde se StarDance natáčí, tak dnešní soutěžní díl sledovalo více než 40 největších českých celebrit.

Čtěte také: Cukrář Maršálek: Protekce ve StarDance od Marka Ebena kvůli koblihám!

Diváci si tak mohli užívat i Leoše Mareše, Matěje Ruperta, Báru Polákovou, Pavla Kříže, Jitku Čvančarovou, Moniku Absolonovou, Leonu Machálkovou a například i vítěze první řady StarDance Romana Vojtka. Mnozí z nich také navštívili tréninky letošních soutěžních párů.

Nejlepšími tanečníky letošní StarDance se chtějí stát tyto páry, které tvoří vždy známá osobnost a profesionální tanečník, nebo tanečnice: pár s číslem 1 Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, pár s číslem 2 Ivana Chýlková a Jan Tománek, pár s číslem 3 Iva Kubelková a Martin Prágr, pár s číslem 4 Josef Maršálek a Adriana Mašková, pár s číslem 5 Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková, pár s číslem 6 David Prachař a Zuzana Dvořáková, pár s číslem 7 Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti, pár s číslem 8 Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, pár s číslem 9 devět Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, pár s číslem 10 Richard Krajčo a Dominika Rošková.

Hradilek nemá charizma. Soukup drsně zkritizoval hvězdy StarDance

StarDance: Rozhodli diváci a i dvoje body od poroty

Někdo z nich musel během dnešního druhého kola vypadnout. A to zrovna před desítkami pozvaných celebrit. Ve druhém díle výjimečně rozhodoval počet bodů od poroty hned ze dvou kol, z toho prvního minulý týden, kdy nikdo nevypadl a z dnešního dílu. Do toho všeho se započítaly hlasy, které mohli posílat smskami televizní diváci.

A výsledek? Nejméně se dařilo páru David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná, kterým počet hlasů od poroty a od diváků nestačil k postupu do dalšího kola. Moc bodů ovšem nedostali ani Vavřinec Hradilek a cukrář Josef Maršálek s partnerkami a v příštích kolech tak budou nejspíš bojovat o přežití.

Mrzí mě to, ale je to, jak to má být. Hlavní je, že ve StarDance zůstanou koblihy a to je také krásné,“ řekl trochu naštvaně David Prachař. Narážel tak na cukráře Josefa Maršálka, který na natáčení StarDance přinesl kolegům koblihy a Marek Eben je před kamerami vychválil a orodoval směrem k divákům, aby kvůli tomu Maršálka nevyřazovali.

Příští týden se StarDance vysílá v neděli, protože v sobotu je státní svátek a Česká televize bude vysílat státní vyznamenání prezidenta Petra Pavla.

O autorovi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru