Moderátor Marek Eben ještě v civilním sportovním oděvu před natáčením StarDance. Zdroj: IG

VIDEO: Iva Kubelková natočila zákulisí příprav na dnešní StarDance

Záběry do zákulisí televizní show StarDance, jaké se hned tak nevidí. Iva Kubelková pro fanoušky natočila, jak to vypadá v maskérně a na chodbách.

Takový pohled na přípravu televizní show StarDance se veřejnosti hned tak nenaskytne. Moderátorka a jedna ze soutěžících Iva Kubelková ještě v županu pro své fanoušky natočila, jak vypadají poslední přípravy před slavnostním večerem. V neděli totiž Česká televize vysílá třetí kolo StarDance, které v sobotu muselo výjimečně ustoupit předávání státních vyznamenání prezidentem Petrem Pavlem.

Iva Kubelková natočila na svůj Instagram průchod chodbami za velkým tanečním sále na pražském Výstavišti, kde se letošní StarDance natáčí. Na videu zachytila i tanečníka Martina Prágra, jak si povídá na chodbě s hudebníkem Richardem Krajčem, nebo slavného cukráře Josefa Maršálka, jak si nalévá kávu. Toho omylem titulovala kuchař, Josef ji ale hned opravil, že je cukrář.

Šaty jako mapa úrazů! Eva Adamczyková ve StarDance vzdala hold svému tělu

Natočila i jeho tanečnici Adrianu Maškovou ochutnávající jednu z mnoha sladkostí, které mají tanečníkům dodat energii. „Je tady toho už nějak málo,“ povzdechla si u vyjedených krabic s dobrotami.

Na videu nechybí ani hvězdný moderátor moderátor Marek Eben ještě v civilním oblečení a ve sportovně laděné šusťákové bundě, jak si hladí pejska, který je po veterinárním zákroku. „Mám tady maroda,“ povídá Marek Eben. Zachytila také zpěvačku Terezu Maškovou při líčení na večer a stejně tak Darju Pavlovičovou a další hvězdy StarDance.

Poslední přípravy a pak je na řadě generální zkouška,“ vysvětluje Iva Kubelková, která je sama jednou z favoritek na vítěze letošního ročníku StarDance.

Po důkladném nazkoušení začne v neděli od 20 hodin na České televizi živý přenos, až těsně před začátkem živého přenosu přichází porota tak, aby nemohla být ovlivňována.

V nedělním třetím díle vypadne v pořadí druhý taneční pár a postoupí jich osm. Poprvé se vypadávalo v minulém druhém díle, kdy štěstí a taneční kreace nejméně přály Davidu Prachařovi a Zuzaně Dvořákové Šťastné.

Překvapení: Ze StarDance vypadli Ivana Chýlková a Jan Tománek

Přejít nahoru