Ustaraná Agáta Hanychová má obavy o nemocnou dceru Rozárku. Zdroj: IG

Horor Agáty Hanychové! Dceru Rózárku dnes rozdýchávali doktoři!

Agáta Hanychová má stále větší strach o svoji půlroční dcerku Rozárku. Má velké problémy s dýcháním, dnes ji dokonce museli doktoři rozdýchávat!

Drama u influencerky Agáty Hanychové! Dnes musela opět spěchat k lékařům se svou milovanou dcerkou Rozárkou, kterou má s bývalým partnerem, majitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem.

Čtěte také: Agáta Hanychová strhla vlnu reakcí kvůli nepořádku, napsala i Dagmar Havlová!

A bohužel se ukazuje, že nemoc, která Rózu provází už několik dnů, je vážnější, než se zdá! Dnes opět musela Hanychová s Rozárkou vyrazit na kliniku Cordeus na Praze 6.

„Po týdenním léčení dneska Róza dostala antibiotika,“ přiznala Hanychová. Tím to ale bohužel neskončilo. „Měla navíc nízkou saturaci, takže nás tam rozdýchávali. Opravdu pěkný. Tak nám držte palce,“ řekla Agáta Hanychová s opravu ustaraným výrazem.

Nemocné děti tak Agátu trápí už několik dnů, před tím do postele ulehl i nejstarší syn Kryšpín a prostřední dcera Mia, pro které starostlivá Agáta sháněla léky. V rodině s více dětmi už to taky bývá, že se postupně nakazí i další.

Následně to nejspíš chytila právě i nejmenší miminko Rozárka, s níž ustaraná Agáta Hanychová lítá po doktorech už pěkných pár dnů.

Agáta Hanychová: Strach o nemocnou dcerku Rozárku, celou noc nespala!