Agáta Hanychová si šla zaběhat do lesa. Nemocné děti byly doma. Zdroj: Instagram

Hanychová má nemocné děti! Kdo je ale hlídal, když šla běhat s Dopitou?

Agáta Hanychová má nemocné děti. Odpoledne od nich ale odešla a s partnerem Mirkem Dopitou šli běhat do lesa.

Agáta Hanychová dnes poněkud překvapila své sledující fanynky, kterým říká familiárně „holčičky“. Oznámila totiž, že ruší předem slibované živé vysílání na svém Instagramu, protože má nemocné děti. Nasdílela přitom dlaň plnou léků, s nimiž zřejmě své děti nyní zásobuje.

Hanychová vyrazila s Rozárkou na vítání občánků sama! Kde byl Soukup? Více čtěte zde!

Dnes měl být živák se Včelařstvím Domovina, bohužel ho musím zrušit, protože Kryšpín i Mia jsou nemocní, takže se musím věnovat jim a nemůžu sem nikoho zvát,“ oznámila Agáta Hanychová. A znělo to od ní opravdu dospěle, místo visení na sociálních sítích se bude plně věnovat nemocným dětem.

Jenže o pár hodin později překvapila videem, na kterém běhá po lese nedaleko domu se svým staronovým partnerem Mirkem Dopitou, s nimž po běhání ještě vyrazila do cukrárny na zmrzlinu. Sledující se tak pochopitelně začali ptát, kdo vlastně hlídá nemocné děti?

Soukupovi vynadala, že nehlídá dceru

Je to trochu paradoxní, když včera vyčinila svému bývalému partnerovi, majiteli TV Barrandov, Jaromíru Soukupovi, že když měl hlídat jejich společnou dceru Rozárku, tak natáčel jeden z „trapných“ pořadů pro TV Barrandov a nebylo jasné, kdo Rozárku hlídá.

„Pan Soukup místo toho, aby včera, když měl být s Rózou, kterou jsem mu musela dát, tak točil svůj 300. díl seriálu trapnost na TV Barrandov. Kde byla holčička, mi ani neřekl,“ soptila Hanychová.

Je však možné, že nachlazením nebo chřipkou znavené děti zkrátka spali a Hanychová s Dopitou si zkrátka jen vyrazili na chvíli zaběhat. Večer už se Agáta ukázala jako opravdu vzorná máma a churavým dětem uvařila rýžovou kaši. Pochvalovala si, že se jí podařilo uvařit jídlo, které chutná všem dětem. „Kryšpín si to ještě vytunil,“ vyfotila Hanychová kaši vylepšenou kakaem, což milují snad všechny děti na světě.

Přejít nahoru