Agáta Hanychová o sobě napsala, že je hnusná. Zdroj: IG

Agáta Hanychová strhla vlnu reakcí kvůli nepořádku, napsala i Dagmar Havlová

Agáta Hanychová ukázala nepořádek v domě, navíc o sobě napsala, že se cítí hnusná. Strhla vlnu reakcí maminek, napsala i Dagmar Havlová.

Takový vzkaz asi influencerka Agáta Hanychová nečekala. Dostala vyčiněno od bývalé první dámy a herečky Dagmar Havlové. Agáta totiž neměla nejlepší dny, ve skutečnosti dostává pořádně naloženo. Především řeší nemoc dcerky Rozárky, kterou má s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem.

Právě se Soukupem navíc vede soud o určení, kdo dostane Rozárku do péče, případně zda půjde o střídavou péči. Spory s bývalým partnerem, s nímž si přes sociální sítě vyměňují různé podprahové vzkazy, a navíc péče o malou Rozárku, si vybírají u Hanychové svou daň.

Čtěte také: Agáta Hanychová poprvé reagovala na rande Jaromíra Soukupa!

Agáta skoro nespí, cítí se vyčerpaná. „Dnes jsem v těch storýčkách tak hnusná, neměla jsem čas se namalovat a vlastně ani čas na filtr,“ napsala Hanychová. Ještě před tím ukázala, jak vypadá její kuchyně a obývák. Byl to jeden velký chaos a nepořádek. Zkrátka v tom všem nestíhala ani uklízet.

Tím strhla obrovskou reakci hlavně maminek, které ji začaly vyjadřovat podporu a samy posílaly desítky fotek, jak to s nepořádkem vypadá u nich doma. Dokonce vznikla iniciativa „Nejsi v tom sama“.

A reagovaly i známé osobnosti. Například bývalá první dáma a slavná herečka Dagmar Havlová, která Agátě lehce vyčinila a přidala množství vykřičníků: „Nepodceňujte se!! Nikdy!! To za Vás udělají jiní!!!!,“ napsala Dagmar Havlová.

„Podpora od Dagmar Havlové. Moc si toho vážím, děkuji,“ odpověděla Agáta Hanychová.

Později sebrala všechny síly a ještě před spaním dům uklidila. Dlouho to však nevydrželo. Dnes nasdílela další spoušť v celé kuchyní i v obýváku. „Na to, že tady už mám dneska tři děti, tak je tady menší bordel, ale rozhodla jsem se, že by to mohlo být pravidelné okénko, abyste neměly depresi, pokud nemáte doma naklizeno,“ napsala další vzkaz svým sledujícím “holčičkám” a zveřejnila další pohled do svého domu Agáta Hanychová.

A další reakce maminek na sebe nenechaly dlouho čekat. Během chvíle začaly Agátě chodit stovky zpráv.