Agáta Hanychová připravuje pití pro nemocnou dceru Rozárku. Zdroj: IG

Agáta Hanychová: Strach o nemocnou dcerku Rozárku, celou noc nespala!

Bezesnou noc strávila Agáta Hanychová kvůli strachu o svou dceru Rozárku, kterou má se šéfem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. Dnes s ní musela k lékařům!

Zná to asi každý rodič. Když není dítěti dobře, nebo trpí nějakou nemocí, tak ještě větší zoufalství a obavy přechází na rodiče, kteří by se rozkrájeli, ab jim dokázali pomoci. Stejně to má i influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová. Celou noc na dnešek kvůli nemocné dceři Rozárce nespala.

„Dnešní noc asi takhle,“ zveřejnila někdy kolem páté hodiny ráno fotografii s malou Rozárkou. „Róza má rýmu a nesnáší to úplně dobře, to bude pěkný den. Spánek asi tak 20 minut,“ podotkla Agáta Hanychová.

Odpoledne se stav Rozárky nejspíš ještě zhoršil a Agáta už obavy nevydržela, dcerku, kterou má s mediálním podnikatelem a ředitelem TV Barrandov, popadla a vyrazila za lékařkou. „Dnešní spánek byl nula, jedeme za paní doktorkou, tak nám držte palce, ať to dobře dopadne,“ nasdílela Hanychová video z auta na cestě za doktorkou.

Hanychová vzala dcerku za doktorkou!

A dobře udělala! Lékařka vyslovila jasný ortel: „Má počínající zánět průdušek, takže to bude ještě veselý. Hlavně se držte, ať jste zdraví,“ potvrdila Agáta Hanychová!

Už minulý týden přitom Agátu trápily nemocné děti, to byl nachlazený prvorozený syn Kryšpín, kterého má se svým stávajícím partnerem Mirkem Dopitou a nachlazená byla také prostřední dcerka Mia, kterou má s hercem Jakubem Prachařem.

„V rodinách to tak zkrátka bývá, jedno díte onemocní a pak už se postupně nakazí sourozenci a někdy i rodiče. Pro ně to bývá frustrující a vysilující,“ vysvětluje dětská lékařka pro ČRzprávy. A na podzim bude různých viróz, nachlazení a zánětů přibývat.

Přejít nahoru