Šéfkuchař Jan Punčochář zhubl přes 20 kilo. Foto: IG

FOTO: Šéfkuchař Jan Punčochář zhubl přes 20 kilo, neuvěříte, jak před tím vypadal!

To je proměna! Známý televizní šéfkuchař Jan Punčochář zhubl dobrých 20 kilogramů. Nyní se fanouškům pochlubil, jakou prošel proměnou. Nemůže uvěřit tomu, jak dříve vypadal.

Majitel restaurace U Matěje a porotce kuchařské show MasterChef Česko Jan Punčochář zhubl pořádnou porci tuku. Slavný šéfkuchař zhubnul více jak 20 kilogramů. Přesnou váhu, kterou shodil, sice neprozradil, ale fanouškům se pochlubil srovnáním dvou fotografií, ze které lze odvodit, že je to pořádný rozdíl. Fanoušky pak vyzval, aby tipovali, kolik zhubl. Ti tipují v rozmezí 18 až 30 kilo.

Jan Punčochář zhubnul k nepoznání

Fotografie dokazují skutečnost, že mnohdy si ani neuvědomujeme, jak moc se naše postava mění, když se denně vidíme v zrcadle. Pro Punčocháře, který se dal před rokem do hubnutí, to byl pořádný šok. Změna je to opravdu velká – břicho je pryč, v obličeji je také viditelně pohublý.

Panu Punčochářovi to nyní rozhodně více sekne a především prospěl svému zdraví. Jeho štíhlejší postava vynikla i v černé mikině s logem fotbalového klubu AC Sparta Praha, který právě v sobotu v Mladé Boleslavi vyhrál ligový titul.

Hubnutí je přitom pro kuchaře, kteří musí denně ochutnávat, co vaří, skutečně složité a náročné. Jan Punčochář ale dokazuje, že překonat lze všechno a že zhubnou může dokonce i šéfkuchař.

Hubnuli také Radek Kašpárek nebo Michal David

To mimochodem poslední rok dokázal i Punčochářův kolega porotce v MasterChef Česko Radek Kašpárek. Ten přestože otevřel novou restauraci 420 na Staroměstském náměstí a zvládl natáčení nové reality show Hell’s Kitchen (Pekelná kuchyně), dokázal zhubnout rovněž pořádnou porci kilogramů. Kašpárek kvůli lepší postavě dře několikrát týdně brzy ráno v posilovně.

Nejen kuchaři se však dali na hubnutí. Nedávno se výrazně hubenější postavou pochlubil hudebník a zpěvák Michal David. Dal se na zdravější stravu a navíc si pravidelně dává do těla v posilovně na Kanárských ostrovech.

FOTO: Michal David poprvé ukázal, jak razantně zhubnul. Velké Břicho je pryč!