Šéfkuchař Radek Kašpárek. Zdroj: IG

Radek Kašpárek: Vítěz show Pekelná kuchyně – Hell’s Kitchen bude šéfovat restauraci 420!

Post kreativního šéfa restaurace 420, kterou nedávno otevřel Radek Kašpárek a do které chodí i celebrity. To je hlavní cena pro vítěze reality show Pekelná kuchyně – Hell’s Kitchen.

Natáčení nové reality show na Nově a Voyo s názvem Pekelná Kuchyně, nebo-li Hell’s Kitchen, kterou bude provázet šéfkuchař Radek Kašpárek, se nezadržitelně blíží. O její přípravě jsme vás informovali jako první. Poslední zájemci ještě mají šanci se do nového projektu přihlásit, Nova shání hlavně soutěžící ženy. Nadšencům do vaření to může pořádně změnit život.

Kromě zviditelnění se v napínavé show a tím i získání více sledujících na sociálních sítích, nebo zvýšení šance najít novou práci, přinese účast v reality show Pekelná kuchyně – Hell’s Kitchen i další podstatné výhody. Předně to bude praxe po bodu jednoho z nejlepších šéfkuchařů v zemi Radka Kašpárka, kterého diváci znají i z pořadů MasterChef Česko, nebo Souboj na talíři. Dříve měl i vlastní pořad o vaření na Barrandově.

Pořad Pekelná kuchyně bude moderovat Radek Kašpárek drsně

A ruku na srdce, kdo přežije jeho drsné metody vedení, zvládne vyhrocené situace, občasné řvaní a přitom ještě dokáže uvařit opravdu skvělé jídlo před spoustou televizních kamer, ten se v životě skutečně neztratí.

V původní britské verzi provází pořadem šéfkuchař Gordon Ramsay, který se opravu umí rozčílit. Po soutěžících například neváhá hodit připáleným masem a často je dovézt k opravdovému pláči. Jaký bude Radek Kašpárech, se nechme překvapit.

Samozřejmostí ovšem bude i finanční výhra. Česká obdoba pořadu Pekelná kuchyně totiž soutěžícím kuchařům slibuje parádní výhru 2,5 milionu korun.

A to pořád není všechno. Teď Radek Kašpárek představil opravdovou bombu. Vítěz reality show Pekelná kuchyně – Hell’s Kitchen, který projde celým tím drilem se totiž může stát kreativním šéfkuchařem slavné restaurace 420. A ta se teď stala mezi českými restauracemi skutečnou ikonou.

Sídlí v historickém domě přímo před Pražským orlojem a její interiér připomíná skutečnou katedrálu dobrého jídla. České pochoutky se tam servírují v nezvyklém a moderním stylu. Na jídlo tam chodí i takové celebrity jako Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim. Nedávno tam narozeniny slavil moderátor Míra Hejda s partnerkou Zorkou a mnoho dalších. O nové restauraci psala a píší snad všechna tuzemská média.

Hell’s Kitchen: Výhry, o které stojí bojovat

Co více by si mohl kuchař toužící po hvězdné kariéře přát? Má to jen jeden háček. Je třeba se do soutěže přihlásit a projít sítem castingu. Pochopitelně přednost budou mít soutěžící se zajímavým příběhem, nebo ti, kteří mohou zaujmout diváky, případně mají alespoň nějaké sledující na sociálních sítích.

Samotná show není jen o vaření, ale také o emocích a intrikách, protože vyhrát může jen jeden.

Zdá se přitom, že nejvíce se do show hlásí muži. V poslední výzvě totiž Radek Kašpárek mluvil jen k ženám. Bez nich pochopitelně soutěž neměla ten správný šmrnc.

„Chceš se stát šéfkuchařkou v mé nové restauraci a k tomu vyhrát 2,5 milionu korun? Máš jedinečnou šanci. Pokud jsi kuchařka, cukrářka, foodblogerka, nebo se jednoduše nebojíš, tak se přihlas,“ vyzývá soutěžící Kašpárek. Zájemci se mohou přihlásit přes webový formulář na stránkách nova.cz/casting.

Radek Kašpárek jako Gordon Ramsay? Nova chytá pořad Pekelná kuchyně

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru