Michal David zhubnul 15 kilo a břicho je pryč. Foto: Martin Dvornický

FOTO: Michal David poprvé ukázal, jak razantně zhubnul. Velké Břicho je pryč!

To je pořádný rozdíl! Zpěvák Michal David ukázal rozdíl ve postavě před a poté, co se pustil do hubnutí. Prozradil, kdo stojí za jeho úspěchem.

Že Michal David hubne, se ví už několik měsíců. Váha mu sice občas kolísá, ale v posledních týdnech se opět pustil do tvrdé dřiny, aby shodil nabraná kila po zimě. Přece jen potom řádit na jevišti na koncertech s kily navíc, není nic příjemného.

Oblíbený český zpěvák byl vždycky spíše statnější postavy, ale kulaté břicho už se mu nelíbilo. Pustil se tak do náročného boje s přírodou, dobrým jídlem a hlavně s leností. A podařilo se, teď v březnu viditelně pohublý Michal David hlásí mínus 15 kilo!

Michal David: Omezil jsem cukry a pečivo

A jak se mu to podařilo? Hlavní je změnit jídelníček, bez toho to prostě nejde. Ale pozor, Michal David nehladoví, jídlo miluje, to by si nikdy neodpustil. „Dopřávám si všechno, jím tučný věci, smetanu, sýry, dám si klidně bůček,“ překvapil Michal David.

Přesto ale něco omezil. „Jedu bez pečiva, bez cukru a bez sacharidu,“ upozornil David. Omezit pochopitelně musel i alkohol, který doslova plný cukru. „Dám si ale víno, to si nemohu odpustit,“ dodal Michal David s tím, že má za tři měsíce 15 kilo dole.

Za vším ale není jen změna jídelníčku. Vyšlo totiž najevo, že Michal David na Kanárských ostrovech, kde má své přímořské sídlo, chodí tak trochu tajně cvičit do fitness centra a dokonce si na to přizval trenéra.

Michal David dostává do těla na Tenerife

Do kondice jej dostává fešný mladík Martin Dvornický ze Slovenska, který na Tenerife pracuje jako fitness trenér. Českého zpěváka si tam vzal do parády a nic mu neodpustí. A výsledky jsou opravdu vidět.

Michal David tak má galeje a musí makat pod dohledem a bez výmluv. To se to pak hubne. Snad to legendárnímu českému muzikantovi vydrží. Jojo efekt je totiž zákeřný.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru