Party v růžovém připravila Agáta Hanychová pro dceru Miu. Zdroj: IG /A. Hanychová

FOTO: Agáta Hanychová: Růžová party pro dceru Miu, zpíval jí Bendig!

Agáta Hanychová se překonala a přes nedávný těžký rozchod s Jaromírem Soukupem připravila velkolepou narozeninovou party pro dceru Miu.

Celá zahrada v růžovém, speciální dorty a sladkosti, plný stůl dárků, spousta kamarádek a hlavní překvapení – koncert zpěváka Jana Bendiga. Tak vypadala velkolepá narozeninová oslava, kterou uspořádala Agáta Hanychová pro šestiletou dceru Miu.

Mia, kterou má Hanychová z rozvedeného manželství s Jakubem Prachařem, si narozeniny neskutečně užila. Na oslavě nechyběla ani babička, herečka Veronika Žilková a velká spousta kamarádek.

Čtěte také: Agáta Hanychová vyrazila do boje s Jaromírem Soukupem: Porušila zákaz!

Zpěvák Jan Bendig pak přede všemi vystřihl soukromý koncert jen a jen pro Hanychovi a pozvané hosty. A přes počáteční ostych se nakonec koncert tvořený romskou muzikou pořádně rozjel. Fanoušci na Instagramu sice diskutovali, zda jsou některé písničky skutečně vhodné pro děti, ale hlavní je, že se všem muzika líbila. Mia má totiž Bendigovi písničky ráda.

Je skvělé, že Agáta Hanychová překonala smutek, nebo možná spíše vztek, po nedávném rozchodu s mediálním podnikatelem a majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem a připravila dceři nezapomenutelné narozeniny ve skvělé atmosféře. Bylo vidět, že si Mia krásnou akci a skvělé dárky užívá. Mamince Agátě za to uštědřila velkou pusu.

Agáta zkrátka dokázala, že jsou rodiče, kteří se i přes osobní trable dokážou pro své děti rozkrájet.

Unavená Hanychová poprvé po rozchodu se Soukupem vystoupila před fanoušky

Přejít nahoru