Agáta Hanychová i přes zákaz Jaromíra Soukupa vystavila dceru rozárku na Instagram. Foto: IG

Agáta Hanychová vyrazila do boje s Jaromírem Soukupem: Porušila zákaz!

Agáta Hanychová se rozhodla, že si po rozchodu s Jaromírem Soukupem nenechá nic diktovat. Porušila výslovný zákaz, který od něj dostala!

Influencerka a bývala modelka Agáta Hanychová vytáhla do boje s mediálním podnikatelem a majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. O klidném rozchodu Hanychové a Soukupa tak již definitivně nemůže být řeč.

Včera totiž Agáta veřejně a jasně sdělila fanouškům, že má zákaz od bývalého partnera Jaromíra Soukupa vystavovat jejich společnou dceru Rozárku. Ta se dvojici narodila letos v dubnu v době, kdy spolu ještě dvojice tvořila zamilovaný pár.

Jenže postupně se idylka začala kazit a přibývalo hádek. Influencerka se nakonec s majitelem Barrandova začátkem září rozešla. Nejprve to vypadalo na poklidný rozchod, který sama Hanychová takto prezentovala.

Konec klidného rozchodu

Tvrdila, že se rozešli jako přátelé, rozumní lidé, kteří došli k závěru, že k sobě nepatří. „To, na čem nám oběma nejvíc záleží je a vždycky bude naše dcera Rozárka,“ napsala v prohlášení Hanychová. „Jaromíre, tobě děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi,“ vzkázala tehdy Hanychová Soukupovi.

Ten pak již svoji bývalou partnerku hájil před drsnou reakcí manžela Simony Krainové Karla Vágnera. Ten natočil video, v němž reaguje na Agátu Hanychovou, která si dovolila sdělit svůj názor na to, že Simona Krainová začala přidávat fotky na server pro dospělé OnlyFans.

„Chce jen využít rozchod, když chce někdo ublížit člověku, když mu není dobře, tak je svi*ě. Takže Karle, běž do pr*ele!“ reagoval osgře Soukup. „A vy ostatní, kteří chcete ublížit, tam jděte taky,“ hájil Soukup Agátu.

Jaromír Soukup běsní! Promluvil o rozchodu s Agátou Hanychovou

Drsné porušení zákazu

Jenže, jak to u rozchodů bývá, prvotní naděje na poklidné rozejití a přátelské vztahy začaly brát za své. Například nedávno Agáta uspořádala pro první dceru Miu velkou růžovou Barbie party k oslavě 6. narozenin. Záběry z oslavy zásobovala internet, jenže fanoušci se začali divit, kde je nejmenší dcerka Rozárka, že nikde na videu vidět není.

V tu chvíli prasklo, že Jaromír Soukup vydal drsný zákaz: „Rozárku nemůžu už ukazovat na Instagramu, protože si to její otec nepřeje,“ napsala Hanychová poměrně neosobní a naštvané vysvětlení.

Jenže Agáta teď ukázala, že si nenechá nic diktovat a i přes výslovný zákaz Rozárku v sobotu odpoledne vystavila na společném selfie. A vůbec nic si z toho nedělala, následně se dala do úklidu garáže a vyzvala fanynky, aby jí daly typy na skupiny, kde by se daly prodat obnošené věci po dětech.

Jak a to bude reagovat Jaromír Soukup?

FOTO: Agáta Hanychová: Růžová party pro dceru Miu, zpíval jí Bendig!