Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se rozešli. Foto: Instagram

Zdrcená a zmatená Agáta Hanychová po rozchodu! Pomáhá jí maminka

Na modelku Agátu Hanychovou tvrdě dopadá rozchod s mediálním podnikatelem Jaromírem Soukupem. „Je to životní prohra,“ netají se zklamáním Agáta Hanychová.

Modelka Agáta Hanychová prožívá smutný víkend. Jak už vás ČR zprávy informovaly, v neděli ráno potvrdila rozchod s mediálním podnikatelem a majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. O problémech v jejich vztahu přitom média spekulovala už několik týdnů, podezřelé bylo už to, že se Agáta vrátila z dovolené bez partnera.

Agáta se sice tváří, že je v pohodě, ale podle informací ČR zpráv prožívá nejtěžší chvíle života a velké životní zklamání. Sama modelka, které nevyšlo už několik partnerství, věřila, že vztah s výrazně starším podnikatelem už bude napořád…

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem se dali dohromady loni v létě. Zprvu vztahu příliš nikdo nevěřil, přece jen modelce je 37 let a Soukupovi o 17 více, tedy rovných 54 roků. Je tak jen o sedm let mladší než Hanychové maminka 61letá herečka Veronika Žilková.

I přes velký věkový rozdíl společné miminko

Hanychová se svojí typickou energií v jednu chvíli Soukupa doslova utahala. Brala jej na dobrodružné dovolené do exotiky, kde například musel najezdit kilometry na mopedu a nachodit desítky kilometrů. Ze zveřejňovaných fotografií bylo vidět, že má co dělat, aby vše ustál a ještě se přitom vesele fotit na Instagram.

Nesl to ale statečně a energické modelce se snažil stačit. Mnohým škarohlídům dvojice vytřela zrak, když jejich vztah vydržel déle než pár měsíců a všude dávali najevo svou zamilovanost. Dokonce po pár měsících Hanychová a Soukup oznámili, že čekají miminko. Letos v dubnu se jim narodila dcera Rozárka.

Pro Hanychovou je to již třetí dítě, z předchozího vztahu s hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou má syna Kryšpína a ze sedm let trvajícího manželství s hercem Jakubem Prachařem dceru Miu.

Agáta Hanychová: další rozchod v řadě

Právě rozchod s Jakubem Prachařem byl pro herečku jednou z největších životních ran, mediálně propíraný rozvod a následné finanční vyrovnání jí stálo mnoho sil a peněz. Aby mohla vyplatit Prachaře z luxusního rodinného domu, prodala její maminka Veronika Žilková rodinnou chalupu.

Následně Hanychová vystřídala několik vztahů. Randila například s potetovaným truhlářem Adamem Raiterem (33). S ním se rozešla koncem března 2021. Adam se později objevil v reality show Survivor a až tehdy mnohým došlo, proč to mezi ním a Agátou nemohlo fungovat.

Osm měsíců potom strávila ve vztahu s fešným chirurgem Andrejem Nikovem. Ani tento svazek ale nedopadl. „Mrzí mě, že to nevyšlo, ale přijde mi lepší nefungující vztah ukončit než udržovat jen proto, abych nebyla sama, nebo aby se neříkalo, že to Agátě zase nevyšlo,“ uvedla tehdy Agáta Hanychová.

Velkou nadějí pak byl vztah s mediálním podnikatelem Jaromírem Soukupem, který už je přece jen vyzrálejším mužem a ví přesně, co od života chce. Proč to zase nevyšlo, to zatím oba nekomentují. Je však nasnadě, že věkový rozdíl určitě vztahu nepřidal. Stačit živelné Agátě a jejímu životu na sociálních sítích, to není pro každého.

Do toho všeho se provalilo, že finanční situace Jaromíra Soukupa není asi ideální, alespoň z pohledu pověsti milionáře, hovoří se o možné insolvenci. Anebo zkrátka jen počáteční zamilovanost vyprchala a realita byla jiná než původní sny. To je stává mnoha párům. Poslední možností, kterou nejde nikdy vyloučit, je, že do vztahu mohl vstoupit někdo třetí.

Konec života v luxusu po celém světě

V každém případě ale pro Agátu skončila pohádka o životě v luxusu a výlety po nemovitostech Jaromíra Soukupa. Například do New Yorku, kde vlastní byt, z něhož měla Agáta pohádkový výhled na celé město. V zimě zase velmi rádi jezdili do Soukupova domu v rakouských Alpách a nyní v létě k moři do vlastní vily ve Španělsku.

Tomu všemu je konec a modelka se z krachu dalšího vztahu těžko vzpamatovává. Někdy je rozchod tak těžký, že může připomínat i úmrtí v rodině. Agáta ale bude muset sebrat sílu a věnovat se svým třem dětem. Navíc se jistojistě bude řešit, kolik bude Soukup finančně přispívat na dcerku Rozárku.

Agáta Hanychová posledních několik dnů trávila čas sama, média spekulovala, že se slavný pár rozešel, ale Agáta dělala, jakoby se nic nedělo. Vrátila se přitom sama bez Soukupa z dovolené ve Španělsku.

Společnost teď Agátě dělá maminka

Podporu zdrcené Agátě dává maminka Veronika Žilková a její děti. Snaží se, aby v těžkých chvílích nebyla sama. Včera si spolu dokonce vyrazily na koncert Abba revival. Sama Žilková dobře ví, jaké to je. Není to tak dlouho, co musela přetrpět mediálně probíraný rozvod s hercem a diplomatem Martinem Stropnickým.

A rozchod dokáže pořádně zamotat hlavu. Agáta je nejspíš ze všeho tak zmatená, že si spletla termín koncertu. „Jen naše rodina dokáže vyrazit na koncert o den dříve,“ potvrdila Agáta. Veronika Žilková dodala, že sobotní večer nakonec zakončily v lokálu s jukeboxem a pouštěli si skutečnou Abbu.

V sobotu odpoledne zase zamyšlená Agáta zveřejnila otázku, zda má jít sekat trávu, nebo jen tak „čumět“? Je zjevné, že s ní rozchod pořádně zamával. V neděli vyrazila na první hodinu tréninku tenisu s dcerou Miou. Dělá vše pro to, aby na ošklivý rozchod nemusela myslet.

Co k rozchodu s Jaromírem Soukupem napsala v neděli sama Agáta Hanychová, si přečtěte v tomto článku.

Rozchod roku! Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se rozešli