Martin Michal, Helena Vondráčková a Felix Slováček. Foto: Nextfoto

Dusno na premiéře muzikálu Bídníci. Helena Vondráčková a její bratr se ani nepozdravili!

Plejáda hvězd dorazila na páteční očekávanou premiéru muzikálu Bídníci v Goja music hall. Zpěvačka Helena Vondráčková se tam setkala s bratrem, s nímž má velké spory!

Hlavní hvězdou obnoveného muzikálu Bídníci podle románu Viktora Huga Les Misérables v pražské Goja music hall byla v pátek večer herečka Kateřina Brožová. Právě ta v premiérovém večeru excelovala v roli Fantine, tedy ženy, do níž se zamiluje hlavní hrdina příběhu trestanec Jean Valjean. První dojmy z muzikálu Bídníci si můžete přečíst tady.

Brožová proto byla v centru pozornosti. Na premiéru ji přišla podpořit krásná dcera Kateřina Tomanová, která jakoby byla maminčinou mladou kopií. O Brožovou měl celý večer velký zájem i hudebník Felix Slováček, známý milovník žen, který dorazil bez manželky Dagmar Patrasové. A tak měl celý večer volné ruce…

Felix Slováček se lepil na Kateřinou Brožovou

S Brožovou se Slováček rád fotografoval a v jednu chvíli jí i něco šeptal do ouška. O čem si povídali, se lze jen domýšlet. „Přišel jsem bez Dády, protože jsme spolu byli ve čtvrtek na premiéře v Divadle Semafor, kde ona dříve vystupovala, tak si dnes chtěla orazit,“ vysvětloval Felix Slováček.

Původně se hovořilo o tom, že na premiéru Bídníků dorazí i jejich dcera Anička Slováčková, která se stále léčí se zákeřnou rakovinou. Nakonec ale nepřišla.

Na premiéře nechyběla ani plejáda dalších známých tváří od stomatologa a moderátora Romana Šmuclera, přes Václava Upíra Krejčího až po Zlatu Adamavskou a jejího partnera Petra Štěpánka.

Dorazili i Bára Kodetová s manželem Pavlem Šporclem, Petr Janda s rodinou, Jan Rosák se ženou, Michaela Kuklová, Iveta Blanarovičová, moderátora Kristina Kloubková, Vendula Pizingerová s manželem a mnoho dalších.

Brožová a Grossová nestačí, diváci nový muzikál Bídníci v recenzích drsně strhali!
Premiéra muzikálu Bídníci v divadle Goja! První dojmy: trochu nuda a vedro, ale potlesk vestoje

Helena Vondráčková a nenáviděný bratr Jiří na premiéře muzikálu Bídníci

Jednou z velkých hvězd večera byla zpěvačka Helena Vondráčková a jejích manžel Martin Michal. Heleně nebylo vůbec příjemné, že na premiéru Bídníků do Goja music hall dorazil i její bratr Jiří Vondráček, otec zpěvačky Lucie Vondráčkové (neteř Heleny).

Helena Vondráčková totiž s bratrem Jiřím vede dlouhodobé ostré spory. Na premiéře muzikálu Bídníci se proto ani nepozdravili. Vztahy v rodině jsou na bodu mrazu!

Vztahy narušil na začátku sňatek zpěvačky s Martinem Michalem. Její bratr Jiří jí nového muže neschvaloval a kritizoval jej. „Můj bratr nějak nemohl pochopit, že jsem dospělá a že si svého partnera vyberu sama. Do teď je tak zatvrzelý, že to nechápe,“ řekla Vondráčková před časem v dokumentu České televize.

„Je mi to hrozně líto, já bych nikdy do jeho vztahu nezasahovala. Je to každého rozhodnutí a jeho život, který si vybere. Je to smutné, ale je to tak,“ dodala Vondráčková.

Helena Vondráčková v dokumentu Helena otevřeně o sporech v rodině!

Spory v rodině gradovaly loni v létě. V červenci totiž státní zástupce obžaloval pět osob v kauze kolem Jana Šinágla. Právě toho měl podle znění policejního dokumentu hudební skladatel Jiří Vondráček navést, aby v dobrovolné dražbě vyvedl svůj majetek a tím znemožnil vyplacení odškodného pro skladatelovu sestru, zpěvačku Helenu Vondráčkovou.

Podle policie se tím teoreticky mohl dopustit navádění k trestnému činu poškození věřitele. O případné vině by ale musel rozhodnout soud, do té doby je Vondráček nevinný.

Mlsný „kocour“ Felix Slováček v 80 letech obchází akce bez Dády a lepí se na krásky
Žilková v šoku: Do domu Hanychové vtrhla policie, hledala dceru Soukupa Rozárku!