Felix Slováček se sestrami Nízlovými na Česko-Slovenském plese v Obecním domě. Foto: Nextfoto

Mlsný „kocour“ Felix Slováček v 80 letech obchází akce bez Dády a lepí se na krásky

80letý hudebník Felix Slováček poslední dobou stále častěji obchází různé akce a plesy, kde se lepí na krásné dámy. Samozřejmě svou ženu Dagmar Patrasovou nechává doma!

Takový podzim života by mohl hudebníkovi Felixovi Slováčkovi závidět opravdu každý. Mnozí muži už jsou často i po šedesátce rádi, že jsou doma u televize, zajdou do parku, nebo nanejvýš na ryby, natož aby někde balili „mladé“ holky.

To penzista Felix Slováček jede úplně jinou ligu, přestože už mu je úctyhodných 80 let. Na svůj věk rozhodně nevypadá, vitalitu a energii by mohl rozdávat i výrazně mladším ročníkům. A hlavně pořád má velký apetit.

„Je to takový mlsný kocour,“ říká o něm pod podmínkou anonymity kamarád z branže. „Všichni Felixovi závidíme, že si ještě umí takhle užívat. Je to jeho život, který se rychle krátí. Přece nebude sedět doma v bačkorách a vyrazí si popovídat do společnosti,“ dodává Felixův kamarád.

Potíže ve vztahu s Dagmar Patrasovou

Slováček je známý svými románky se ženami, kvůli kterým bylo několik ve vážné krizi jeho manželství se slavnou „Dádou“ tedy herečkou Dagmar Patrasovou. Ani z její strany to ale není jednoduché, hovoří se o tom, že se Dagmar ráda napije a komunikace s ní pak není moc příjemná.

Patrasová byla dokonce loni oficiálně odsouzená za řízení pod vlivem alkoholu, kdy zároveň způsobila dopravní nehodu. Může být ráda, že z toho vyvázla jen s podmínkou a neskončila na rok ve vězení.

Spojila je nemoc dcery Aničky

Alespoň trochu jejich vztahy urovnala vážná nemoc jejich společné dcery Aničky Julie Slováčkové. Té se totiž v létě vrátila rakovina a podstupuje náročnou léčbu. „Díky tomu držíme spolu, nejdůležitější je pro nás dcera a její zdraví,“ shodují se manželé.

Slováček přesto stále častěji vyráží do společnosti sám. Ale na akcích rozhodně sám nezůstává. O krásné dámy nemá nouzi, jakoby mu doslova padaly k nohám, a rád se s nimi samozřejmě ve vší počestnosti baví.

Třeba nedávno se objevil na otevření nové haly casina ve Vestci, kde popíjel například se sopranistkou Terezou Mátlovou, bývalou partnerkou Františka Janečka, nebo Jaromíra Soukupa. Rád se také fotil s modelkami, které na akci pozval pořadatel.

S kráskami Felix Slováček pařil i na Česko-Slovenském plese

V pátek zase dorazil na premiéru muzikálu Bídníci, rovněž přišel sám. A hned se vrhnul do společnosti hlavní hvězdy – blonďaté krásky Kateřiny Brožové. S Brožovou se Slováček rád fotografoval a v jednu chvíli jí i něco šeptal do ouška. O čem si povídali, se lze jen domýšlet.

„Přišel jsem bez Dády, protože jsme spolu byli ve čtvrtek na premiéře v Divadle Semafor, kde ona dříve vystupovala, tak si dnes chtěla orazit,“ vysvětloval Felix Slováček.

A doma nezůstal ani hned další večer. Včera, tedy v sobotu, vyrazil na Česko-Slovenský ples v Obecním domě. A jak jinak opět bez „Dády“. Ani tam neměl nouzi o krásky, s nimiž si dlouze povídal. Motal se třeba kolem slovenského pěveckého dua Veroniky a Daniely Nízlových. A podle fotografií, které jsme na místě pořídili, nevěděl, kam dříve s očima.

Zkrátka Felix Slováček umí žít…

FOTO: Felix Slováček mezi kráskami, kde byla Dáda? Hvězdy pařily v casinu

Přejít nahoru