Rozárku doma hlídala Veronika Žilková. Zdroj: IG

Žilková v šoku: Do domu Hanychové vtrhla policie, hledala dceru Soukupa Rozárku!

Kauza kolem odjezdu Agáty Hanychové do Paříže a hlídání dcery Rózy graduje! Veronika Žilková tvrdí, že do domu Hanychové na popud Jaromíra Soukupa vtrhla policie!

Tenhle výlet si Agáta Hanychová bude pamatovat ještě hodně dlouho. A to chtěla s manželem Miroslavem Dopitou a dětmi jen strávit víkend v Paříži v Disneylandu, jak to o Vánocích slíbila dětem. Jenže nesměla na výlet vyvézt nejmladší dceru Rózu, kterou má s mediálním podnikatelem Jaromírem Soukupem. Původně chtěla rodinka vyjet na jarní prázdniny na “Kanáry”. To však Soukup Rozárce zakázal.

Z výletu do Paříže je skandál nebývalých rozměrů. Hanychová totiž cestu tajila a Soukup netušil, kde se jeho dcera nachází poté, co se v Blesku objevily fotografie, že Hanychová s Dopitou a dětmi přistáli v Paříži. Jenže bez Rozárky. Hanychová ji do zahraničí vzít nemohla a tak dceru nechala u babičky Veroniky Žilkové.

Soukup netušil, kde má dceru?

„Vůbec jsem neměl tušení, že paní Dopitová někam letí! Péče o svěřené dítě se provádí osobně, a ne prostřednictvím chův,“ rozčiloval se Jaromír Soukup.

Mezi tím si Hanychová užívala zkažený výlet v Paříži a rozčilovala se, že po návratu si to se Soukupem vyřídí Dopita. „Teď bude mluvit můj manžel!“ vzkázala Hanychová. V sobotu večer pak česká „promi“ rodinka sedla na letadlo a vracela se do Prahy. Dnes ráno už Hanychová chystala snídani ve svém domě.

Jenže to ještě veřejnost netušila, co se dělo v sobotu večer v domě Veroniky Žilkové, která hlídala Rozárku a přes sociální sítě posílala drsné vzkazy Soukupovi.

Soukupe, mě znáte, smála se Žilková

„JUDr. Jaromíre Soukupe, píšete v bulváru, že Róza je s cizími lidmi. Ráda bych se vám představila, možná si vzpomenete, byla jsem u vás v pořadu. Jsem MgA. Veronika Žilková, babička vaší dcery. Kdybyste nedal Róze “zaracha” (že by zlobila), mohla si teď o jarních prázdninách stavět se sourozenci bábovičky na Kanárech,“ napsala výsměšný vzkaz Soukupovi Veronika Žilková.

Rozčílená Agáta Hanychová sedla na letadlo a vrací se z Paříže. Teď nastane tóčo se Soukupem!

„A kteří cizí lidé ji hlídají? Už vím ti ze štábu během vašeho natáčení v TV Barrandov. V ty dny, kdy ji máte v péči!“ soptila Žilková.

Do domu Hanychové přijela policie!

To však neměla dělat. Rozzuřený Soukup totiž využil svého práva a ačkoli zřejmě věděl, že je dcera Róza u Veroniky Žilkové, nechal ji hledat policií. „Včera vtrhla Policie ČR do domu Agáty, aby našla Rózu doma v pohodě u večeře,“ šokovala informací Veronika Žilková.

Ta sice měla Rózu hlídat, ale večer musela odjet do divadla, dítě tak přece jen hlídala chůva, protože Hanychová byla ještě v letadle z Paříže.

„Před domem policejní zásah a pak i můj příjezd fotili bulvární fotografové. To vše na příkaz Jaromíra Soukupa,“ napsala na Instagram Žilková. A zároveň přitom zkritizovala práci policie a nešetřila ani ministra vnitra Víta Rakušana.

Žilková kritizuje ministra vnitra

„Pane Rakušane, takhle úkolujete policii? Není důležitější hlídání opravdového nebezpečí pro občany? Proč policie nekontaktovala matku a raději vtrhla do domu a vyděsila dítě i s profi chůvou?“ ptá se Žilková.

Je tak jasné, že tahle kauza ani vleklé mediální spory Hanychové a Soukupa zdaleka nekončí. Češi jsou svědky neuvěřitelného mediálního boje dvou celebrit, jaký vídáme spíše z Ameriky.

Slova o klidném rozchodu a partnerství, dělání toho nejlepšího pro dceru Rózu, jak Hanychová i Soukup deklarovali v létě po rozchodu, tak mohou oba leda spláchnout do záchodu.

Veronika Žilková soptí! Před domem jí po skandálu se Soukupem hlídkuje bulvár