Kdyby Ornella Koktová věděla, co se bude dít s jejími malými dětmi, až odjede na natáčení reality show Survivor 2024, asi by raději nikam nejezdila.

Katastrofa: Ornella Koktová odjela na Survivor, Kokta doma dětem smaží rohlíky

Kdyby Ornella Koktová věděla, co se bude dít s jejími malými dětmi, až odjede na natáčení reality show Survivor 2024, asi by raději nikam nejezdila.

Jediné stoprocentně potvrzené jméno účastníků letošního ročníku drsné reality show Survivor 2024 je zatím influencerka Ornella Koktová. Tím, kdo může mít nyní z jejího odjezdu na opuštěný ostrov na pobřeží Dominikánské republiky radost, je nejspíš jen moderátorka Gábina Partyšová.

Právě Partyšové totiž Ornella coby mladičká dívka v roce 2013 odvedla manžela Koktu, s nímž byla sem let vdaná. Tehdy zničená a zrazená Partyšová si dnes musí mnout ruce. Krásná moderátorka už delší dobu randí s miliardářem a užívá si luxusního života. Zato Kokta dostává naloženo tak, že by mu to snad ani Partyšová nepřála.

„Jediný, kdo tady má Survivor, jsem já,“ dodal k tomu sám Kokta a sdílel video z pláže od moře doplněné povzdechem: „Já chci do tepla.“ Narážel tím na Survivor?

Jeho Ornella totiž před pár dny odjela do Dominikánské republiky na natáčení reality show Survivor a 66letý Josef Kokta zůstal sám doma s třemi dětmi. V jeho věku už není péče o takovou velkou skvadru dětí žádná legrace.

Kokta musel s dětmi na pohotovost

Zrovna v neděli se mu jedno z dětí probudilo s bolestí ucha. Kokta ale nic nepodcenil a s dětmi vyrazil na pohotovost.

Kokta také musí zvládnout celou domácnost – pere, uklízí a vaří. A jídla jsou to zvláštní. Třeba v sobotu kuchtil dětem smažené rohlíky ve vajíčku. Rohlíky plovoucí v oleji nepůsobí zrovna zdravým dojmem jídla vhodného pro malé děti. Den před tím kuchtil špagety a domácí smažené hranolky.

Soutěžící Survivor 2024: do boje jdou tyto „celebrity“! Představujeme, kdo je kdo!

Nezbývá než doufat, že děti Koktovu péči přežijí, než se jim maminka vrátí z napínavé mise. V pořadu Survivor 2024 bude Ornella Koktová bojovat o přežití – v horku, na dešti, zkrátka pořád venku, bez jídla, bez mobilu, bez hygienických prostředků. K tomu všemu bude muset soutěžit ve fyzicky vyčerpávajících úkolech.

Zároveň se jí bude stýskat po dětech. Naštěstí nebude mít mobil ani jiné spojení se světem. Nedozví se tak, co se děje u nich doma, jinak by nejspíš sedla na první letadlo a vrátila se domů.

Pokud to všechno sleduje i Gábina Partyšová, asi se nestačí divit. Zvláště, když sama dostala pozvánku do Survivor 2024, ale odmítla jí. „To je pro začínající influencery, co se potřebují zviditelnit, určitě ne pro mě,“ okomentovala nedávno pozvání od televize Partyšová, které se daří i v showbyznysu.

Josef Kokta navíc nemá na starost jen děti, ale přidává i příspěvky na Instagram své ženy, který dlouhodobě živí celou rodinu. Snad nezkrachuje dřív, než se Ornella vrátí.

Soutěžící Survivor 2024: do boje jdou tyto „celebrity“! Představujeme, kdo je kdo!