Mediální podnikatel Jaromír Soukup. Zdroj: TV Barrandov

Jaromír Soukup běsní! Promluvil o rozchodu s Agátou Hanychovou

Majitel TV Barrandov a moderátor všech tamních pořadů Jaromír Soukup konečně promluvil o rozchodu s modelkou Agátou Hanychovou. A pořádně zuří.

Vztah asi nejsledovanějšího VIP páru v České republice je definitivně minulostí. Jak ČRzprávy informovaly už o víkendu, Agáta Hanychová sdělila národu, že se s mediálním podnikatelem Jaromírem Soukupem rozešli.

Jenže to podle všeho udělala bez vědomí samotného Soukupa a ten to nese velmi těžce. Nejspíš to tak nevypadá na úplně přátelský rozchod, jak se veřejnosti snažila nastolit Agáta Hanychová, dcera herečky Veroniky Žilkové.

Čtěte také: Zdrcená a zmatená Agáta Hanychová po rozchodu! Pomáhá jí maminka.

To, na čem nám oběma nejvíc záleží, je a vždycky bude naše dcera Rozárka,“ uvedla Hanychová a přidala smířlivý vzkaz Soukupovi: „Jaromíre, tobě děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi.“

Jenže Soukup je vzteky bez sebe. Ovšem momentálně ne kvůli Hanychové. „S údivem jsem sledoval, kolik nenávisti vůči mně je, kolik zaručených zpráv o tom, jak zkrachujeme a jak jsem byl Agátě nevěrný. A chci jen říci, že už toho začínám mít dost, přijde mi to přes čáru,“ zlobil se Soukup ve vlastním pořadu VIP svět.

„Minulý týden se objevila zpráva, že prý jsem Agátě nevěrný s Terezou Mátlovou, se kterou jsem měl dříve vztah. Přitom jsem Terezu neviděl rok a půl. Terezo, promiň, já za to nemůžu,“ omlouval se Soukup.

A dodal, že rozhodně nemá dobré dny. Ještě před samotným oznámením rozchodu Agátou Hanychovou jej totiž poměrně rázně zkontrolovala policejní jednotka, která jej sledovala na základě oznámení, že údajně převáží drogy. „A já si říkám, co ještě přijde, jak člověku mohou ještě ublížit? Zapálí mi dům? Co jsem komu udělal?“ zuří televizní podnikatel a moderátor v jedné osobě.

Soukup: „Karle, běž do pr*ele“!

„Rozchod pro nikoho není lehká věc, pro mě určitě ne,“ dodal šéf TV Barrandov. Zkritizoval i Karla Vágnera, partnera modelky Simony Krainové. Ten natočil video, v němž reaguje na Agátu Hanychovou, která si dovolila sdělit svůj názor na to, že Simona Krainová začala přidávat fotky na server pro dospělé OnlyFans.

„Musím zareagovat na paní Hanychovou, Prachařovou, nebo jak si teď aktuálně říká. Za dvacet let se nikam neposunula, nic nevytvořila, nic racionálního, nic úspěšného, neuspěla v byznysu ani v zábavním průmyslu. Ano, něco přece jen dokázala, je největší sběratelkou milenců a tatínků svých dětí, a k tomu ji gratulujeme,“ řekl na videu Vágner.

A to ještě více rozzuřilo dnes už expartnera Hanychové, jednoho ze zmiňovaných tatínků tří dětí. „Chce jen využít rozchod, když chce někdo ublížit člověku, když mu není dobře, tak je svi*ě. Takže Karle, běž do pr*ele!“ reagoval osgře Soukup. „A vy ostatní, kteří chcete ublížit, tam jděte taky,“ běsnil Soukup.

„Mám nějakou hranici, kam veřejnost nepustím,“ dodal Soukup ke svému soukromí s tím, že více se nebude k VIP rozchodu roku vyjadřovat.

Rozchod roku! Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se rozešli