Jaromír Soukup a Agáta Hanychová. Zdroj: Instagram

Rozchod roku! Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se rozešli

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se rozešli, mají spolu malou dcero Rozárku. Agáta je zdrcená, míní, že k sobě s Jaromírem nepatřili. Slavný pár má malou dcerku Rozárku.

Podobný životní průšvih vždy velmi bolí. Rozchod s někým, koho jste milovali a ještě, když spolu máte malé miminko. Modelka Agáta Hanychová a majitel TV Barrandov Jaromír Soukupu neprožívají šťastné dny. Agáta dnes potvrdila, že se rozešli.

ČTĚTE TAKÉ: Jaromír Soukup běsní! Promluvil o rozchodu s Agátou Hanychovou

„Je něco, co vám jako své instarodině dlužím říct jako první. Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál,“ potvrdila dnes Agáta Hanychová, modelka a dcera herečky Veroniky Žilkové.

Agáta tvrdí, že se rozešli jako přátelé, rozumní lidé, kteří došli k závěru, že k sobě nepatří. „To, na čem nám oběma nejvíc záleží je a vždycky bude naše dcera Rozárka,“ řekla Hanychová.

„Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva. Moc vás prosím, berte to jako mé jediné vyjádření k rozchodu. Ani pro jednoho z nás to není lehké, prosíme o respektování tohoto pro nás oba nelehkého období,“ napsala modelka.

A poslala přes internet i vzkaz svému partnerovi: „Jaromíre, tobě děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi.“

Zdrcená a zmatená Agáta Hanychová po rozchodu! Pomáhá jí maminka

Přejít nahoru