Auto se u Opatovce na Svitavsku rozbilo o strom. Řidič zemřel. Foto: HZS

Tragická nehoda u Opatovce! 22letý řidič omotal BMW o strom

Život teprve 22letého mladíka vyhasl dnes nad ránem u Opatovce na Svitavsku. Ve vysoké rychlosti vyletěl ze silnice vrazil přímo do stromu. Auto bylo zcela zničené, mladík zemřel.

Teprve 22letý mladík patrně nezvládl řízení dnes nad ránem na silnici I/43 mezí obcí Opatovec a městem Svitavy. „Oznámení o havárii přijalo operační středisko dnes ráno ve 2:21 hodin,“ upřesnila mluvčí policie Pardubického kraje Andrea Muzikantová.

Na místo byla vyslána také profesionální jednotka hasičů CHS Svitavy. „Průzkumem místa zásahu bylo zjištěno, že vozidlo ve velké rychlosti narazilo do stromu a uvnitř zůstaly zaklíněné tři osoby,“ uvedli hasiči s tím, že cestující museli z vozu vyprostit hydraulickým zařízením.

Jeden mrtvý, dva vážně zranění

Auto bylo doslova omotané kolem stromu, náraz jej zcela slisoval, z kabiny nezbylo prakticky nic. Cestující uvnitř utrpěly velmi vážná zranění.

„Řidič vozidla bohužel na místě dopravní nehody zemřel. Ve vozidle s ním cestovaly další 2 osoby, které byly transportovány do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, dvaadvacetiletá spolujezdkyně letecky a druhý 19letý spolujezdec sanitkou,“ uvedla policejní mluvčí Muzikantová.

Přesné příčiny a okolnosti dopravní nehody i to, zda řidič požil před jízdou alkohol a jiné návykové látky, jsou předmětem dalšího šetření.

Mladý řidič ve vysoké rychlosti rozpůlil BMW o strom. Na místě zemřel
Při nehodě umřel 28letý táta David. Chceme znát pravdu, hledá svědky rodina

Přejít nahoru