Tragická nehoda mladého řidiče BMW se stala v pátek mezi obcemi Otmarov a Telnice na Brněnsku. Foto: PČR

Mladý řidič ve vysoké rychlosti rozpůlil BMW o strom. Na místě zemřel

/FOTO/ Tragická nehoda se stala v pátek mezi obcemi Otmarov a Telnice na Brněnsku. Mladý řidič BMW tam ve vysoké rychlosti narazil do stromu. Své auto doslova rozpůlil, nehodu nepřežil.

V pátek krátce před polednem došlo mezi obcemi Otmarov a Telnice na Brněnsku k tragické dopravní nehodě. Podle předběžného zjištění vyšetřujících policistů se nehoda stala, když se jedenadvacetiletý řidič osobního automobilu BMW řítil vysokou rychlostí ve směru z Otmarova.

„Při průjezdu levotočivou zatáčkou nezvládl řízení, vyjel mimo komunikaci, kde nárazem do stromu vůz zdemoloval,“ sdělil policejní mluvčí Petr Vala. Šofér i přes snahu záchranářů na místě zemřel.

Silnice byla v průběhu vyšetřování v pátek odpoledne uzavřená. Na objízdné trase po blízkých komunikacích nedocházelo k dopravním komplikacím.

„Vyšetřující policisté hledají svědky nehody, především řidiče, kteří uvedeným místem projížděli těsně před nehodou. Případně uvítají záběry za palubních kamer z jejich vozidel,“ dodal policejní mluvčí Petr Vala.

Je otázkou, zda řidič v rychlosti nezvládl řízení, dostal smyk, případně zda se nemusel někomu vyhýbat případně se něčeho nelekl. Policie bude pochopitelně zkoumat i technický stav vozidla a nařídí pitvu zemřelého řidiče.

Přejít nahoru