Tragická nehoda dodávky a kamionu na dálnici D1. Foto: HZS

Tragická nehoda na D1 u Brna! Dodávka vrazila do kamionu, tři lidé zemřeli!

Další tragická nehoda ve středu večer zastavila provoz na dálnici D1. Na 207. kilometru u Brna nabourala dodávka do kamionu. Tři lidé zemřeli!

Nedaleko Brna ve středu večer vyhasly tři lidské životy. Tragická nehoda se stala na 207,6. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu nedaleko motorestu Rohlenka.

Podle dostupných informací vjela dodávka do pomalu jedoucího kamionu, přičemž řidič dodávky do kamionu narazil zezadu. Příčinu havárie vyšetřuje na místě policie, ale mohlo se jednat o mikrospánek, nepozornost nebo jinou náhle vzniklou situaci ve vyšší rychlosti.

Bohužel má havárie opravdu tragické následky. Dodávka se totiž doslova napasovala pod zadní rám kamionu. Velká část posádky uvnitř dodávky utrpěla zranění neslučitelná se životem. Tři lidé v dodávce zemřeli!

Omezení na dálnici D1 zhruba do půlnoci

„Jeden člověk skončil v péči zdravotnické záchranné služby,“ dodali hasiči Jihomoravského kraje.

Dálnice D1 je od zhruba 19 hodin zcela uzavřena, probíhají záchranné a vyprošťovací práce. Omezení potrvá podle odhadů ŘSD nejméně do půlnoci. Řidiči mohou před místem nehody, kde se tvoří kolona, sjet na exitu 210 Holubice.

Tragická středa na silnicích

Středa 24. ledna se zapíše do dějin roku 2024 tragickým písmem. Už ráno se na Karvinsku střetl osobní vlak s vlekem nákladního vozu na železničním přejezdu. Při nehodě zemřel strojvedoucí vlaku a dvě desítky cestujících z vlaku utrpěly zranění.

Odpoledne se pak na dálnici D1 stala nehoda tří kamionů, při které jeden z řidičů zemřel.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru