Nehoda kamionu komplikuje dopravu v Praze. Foto: PČR

FOTO: Nehoda kamionu u tunelu Blanka komplikuje silnou páteční dopravu v Praze

Nehoda kamionu komplikuje páteční vytíženou dopravu v centru Prahy. Na nájezdu za tunelem Blanka se totiž převrátil kamion a vysypal se z něho náklad. V okolních ulicích se tvoří kolony.

Převrácený kamion komplikuje dopravu na nájezdu z tunelu Blanka z ulice Povltavská do ulice V Holešovičkách v Praze 8. V poměrně prudké pravotočivé zatáčce na nájezdu se převrátil kamion naložený kontejnerem pravděpodobně s odpadovým materiálem.

Problémy v dopravě, které nehoda, způsobuje, potrvají až do pátečního večera, podle odhadů silničářů do 19 hodin. „Nehoda značně komplikuje páteční dopravní špičku,“ potvrzuje Policie ČR.

Příčinu nehody vyšetřují policisté. „Řidič byl lehce zraněný, dechová zkouška u něho alkohol neprokázala,“ sdělila Policie ČR.

Dopravu v Praze komplikuje i druhá nehoda

Nehoda nákladního a osobního auta brzdí provoz také na příjezdu k tunelu Blanka z ulice V Holešovičkách, kde se také kvůli tomu tvoří v pátek odpoledne dlouhé kolony. Nehoda se obešla bez zranění, provoz bude ale brzdit do pátečních zhruba 17 hodin odhaduje ŘSD.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *