Lidé hledají indicie k milionovému pokladu u Lysé nad Labem. Foto: iBoleslav.cz

VIDEO: Stovky lidí po Kazmově filmu hledají klíč k milionům u Lysé

Betonový monument, který vznikl u Lysé nad Labem kvůli natáčení aktuálně populárního Kazmova filmu, láká stovky lidí. Je na něm šifra vedoucí k milionům, které měl Kazma uložit v trezoru na pražském Výstavišti.

Do českých kin naplno vtrhl Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie. A ukázalo se, že Kazmovy provokace nekončí. Naopak zřejmě jde jen o začátek další show. Má jít o začátek hry o milion dolarů, tedy asi 22 milionů korun! Pokud to tedy není nějaká další „bouda“.

Tisíce lidí se snaží Kazmovu šifru vyluštit, ale zatím se to nepodařilo. Trezor se 22 miliony korun stále odolává. Co zatím víme o Kazmově hře a jaké jsou nejnovější nápovědy ohledně Kazmovy šifry?

Kazma prozradil, kde hledat nápovědu k rozluštění milionové šifry!

Lidé indicie k milionům uložený údajně v trezoru na pražském Výstavišti hledají mimo jiné u monumentu z betonových kvádrů a vysokého kříže, který kvůli natáčení Kazmova filmu vyrostl na kopci u Lysé nad Labem a ve filmu se objevuje. Právě na něm je šifra, kterou mají lidé vyluštit a má být klíčem k trezoru s miliony. Stovky lidí tam mířily i v pátek večer, zjistily ČRzprávy.cz.

Zákaz parkování a omezení rychlosti

„S ohledem na stavbu, která stojí již nějakou dobu v lokalitě Na Viničkách, nelze vyloučit zvýšený zájem o návštěvu našeho města. S tím pak může souviset i zhuštěný provoz na silnici mezi Lysou a Starou Lysou,“ upozornilo město Lysá nad Labem na svých stránkách.

„Prosíme, jezděte opatrně, neboť se zde v příštích dnech může vyskytovat zvýšený počet aut a chodců, kteří směřují na kopec Na Viničkách. Na silnici mezi Lysou a Starou Lysou budou jako prevence osazeny značky zákaz zastavení a také bude preventivně snížená rychlost na 50 km/hod. Pokud by se zhoršila průjezdnost této silnice, jsme připraveni věc řešit ve spolupráci s dopravní policií,“ přijalo opatření město Lysá nad Labem.

Co se děje u „pomníku“ vy Lysé nad Labem, můžete sledovat živě níže na této stránce.

Zatímco dosud přijížděli k Lysé lidé spíše sporadicky, po premiéře Kazmova filmu Onemanshow: The Movie, odstartoval hon na jeden milion dolarů. Jak uvádí Kazma na webu miliondolaru.cz, smyslem a cílem soutěže je za pomocí nápověd ve filmu a vlastních schopností a možností každého soutěžícího nebo za pomocí soutěžní karty jako první projít celou soutěží a odkódovat trezor.

Ten se nachází na Výstavišti v Praze, kde ho střeží zakuklenci se zbraněmi a je pod dohledem kamer. Šifra je pak vyobrazena na betonovém monumentu u Lysé nad Labem. Rozluštěním šifry získá soutěžící kód ke kartě, kterou pak stačí vložit do trezoru a kód zadat. Kartu může získat soutěžící pouze při zakoupení vstupenky do kina.

U Lysé nad Labem vzniklo provizorní parkoviště pro několik desítek vozidel. Vedení města ale očekává daleko větší nápor „soutěžících“. Nutno také podotknout, že ke kopci chodí lidé i pěšky a bohužel často nejsou osvětlení a nemají ani reflexní prvky, o čemž jsem se při naší podvečerní návštěvě také přesvědčili.

Co se děje u Kazmova „pomníku“ u Lysé nad Labem, můžete tady sledovat živě:

VIDEO: Kazma zveřejnil záběry z útoku na trezor s miliony