Kaztma Kazmitch a jeho film Onemanshow The Movie. Zdroj: IG

Kazma prozradil, kde hledat nápovědu k rozluštění milionové šifry!

Kazmovy miliony dál zůstávají v trezoru na pražském Výstavišti. Šifru z filmu Onemanshow: The Movie stále nikdo nerozluštil. Už zítra se ale objeví důležitá nápověda!

Kazma Kazmitch prozradil, kde budou moci soutěžící už brzy najít novou nápovědu vedoucí k pohádkové výhře 22 milionů korun. Tisíce lidí se stále snaží rozluštit šifru k odemčení trezoru s milionem dolarů, tedy asi 22 miliony korun, který Kamil Bartošek, alias Kazma Kazmitch, umístil na pražském Výstavišti.

Tohle jsou Kazmovy nápovědy k luštění šifry ukryté v Talentu a seriálu Eliška a Damián. Kompletní přehled známých nápověd!

Cestou k otevření trezoru je vlastnictví karty, kterou dostávají diváci ke vstupenkám na film Onemanshow: The Movie. Karta se přiloží ke čtecímu zařízení trezoru, přičemž jen jedna karta je výherní.

K ostatním kartám musí soutěžící znát desetimístný kód. Ten vznikne rozluštěním šifry, kterou tvoří znaky nakreslené na betonových kvádrech na kopci u Lysé nad Labem. Tam je také Kazmův sloup, který už začal odpočítávat čas do konce soutěže.

K rozluštění znaků a zjištění desetimístného číselného kódu mají sloužit nápovědy zveřejňované na Alze, ale také při různých příležitostech. Kazma se například v minulosti dostal do vysílání TV Nova v pořadu Snídaně s Novou, kde ukazoval na obrazovce za sebou na písmeno A.

Některé nápovědy jsou pak přímo v jeho filmu, jenž běží v kinech. Jedna z nápověd zní: Věnuj zvýšenou pozornost v části filmu, kde se Kazma baví se svou přítelkyní o hře Mathesso a také v části, kdy se baví o šachách.

A další nápověda přijde už v sobotu večer, jak Kazma prozradil v pátek odpoledne. „Zítra pozorně sledujte seriál, co poběží ve 20:15 na Primě. Propašoval jsem vám tam nápovědu,“ zveřejnil dnes Kazma.

Ve 20:15 se v sobotu večer na obrazovkách Primy premiérově představí seriál Eliška a Damián. Jak se zrovna do historického seriálu podařilo Kazmovy propašovat nápovědu, je záhadou. Nezbývá než se pozorně dívat.

Tohle jsou Kazmovy nápovědy ukryté v Talentu a seriálu Eliška a Damián
VIDEO: Kazma zveřejnil záběry z útoku na trezor s miliony