Na poslední kmenové radě napsal Pirát Mikýře, nebylo to nic platné. Zdroj: Voyo

V Survivor 2024 zbývají poslední 4 hráči. Po dramatické kmenové radě vypadl Pirát!

Survivor 2024 vrcholí. Do konce reality show zbývá už jen jeden díl a velké finále. Ve 30. dílu soutěž po dramatické kmenové radě opustil Pirát, i když se ještě snažil hru zvrátit.

Drsná reality show Survivor 2024 vrcholí. Na začátku 30. dílu hráči hodnotili odchod Bandurka, který po minulé kmenové radě vypadl, protože se mu nepodařilo přesvědčit Piráta a Tomáše, aby hlasovali pro Mikýře. Oba totiž dali hlas Martinovi Cerovovi, za kterého ale zahrála Nikola skrytou imunitu, jejich hlasy tak propadly. V platnosti zůstaly jen dva hlasy, které odstřelily Bandurka.

Osobní imunitu vyhrál Martin Carev

V dnešním 30. dílu Survivor Česko a Slovensko 2024, který vysílalo Voyo ve středu 5. června, těsně vyhrál individuální imunitu Martin Carev. K výhře patřila i odměna v podobě výletu na katamarán se spoustou jídla, na kterou vzal podle očekávání Mikýře a Nikolu.

Při té příležitosti mohli probrat možné strategie. Spekulovali nad tím, zda na kmenové radě psát spíše Piráta nebo Tomáše. Hráči také začínají výrazně více přemýšlet nad tím, kdo má největší sympatie u vyřazených hráčů, kteří teď tvoří porotu, která bude mít důležitou roli ve velkém finále.

„Osobně, kdybych se rozhodoval, tak ve finále dám hlas tomu, komu by vítězství a peníze v životě pomohly nejvíce, aby bylo na světě zase lépe,“ přemýšlel Mikýř. Připomněl tak, že kromě titulu Survivor 2024 se bojuje také o 2,5 milionu korun.

Pirát s Tomášem se na kmenové radě snažili zvrátit hru

Nikola na kmenové radě zkritizovala Tomáše a Piráta, že vzdali sociální hru a nesnažili se ji nijak oslovit se zajímavou nabídkou, proč by měla hlasovat s nimi. Jejich nečinnost zkritizoval i moderátor Ondřej Novotný. „73. den v Survivoru jste přestali hrát?“ kritizoval Novotný.

I Mikýř ale uznal, že jejich aliance s Nikolou a Martinem Carevem je neotřesitelná. „Já bych také nepřišel, protože je jasné, že držíme spolu a bylo by to jen trapné škemrání o hlasy,“ uznal sám Mikýř.

„Kdybychom měli racionální nabídku, tak bychom to zkusili, ale takto je to úplně zbytečné,“ řekl Pirát. Přímo na kmenové radě pak Pirát a Tomáš nabídli Martinovi a Nikole, aby hlasovali s nimi proti Mikýřovi.

„Vidíte to emocionálně, ale je to chyba, Mikýř vás porazí a dostane i hlasy od poroty,“ varoval Pirát Nikolu a Martina. Na poslední chvíli se tak snažil zvrátit hru. „Už tři kola předem jsem jasně nabízela, že za mnou můžete přijít, ale nepřišel ani jeden,“ ohradila se Nikola.

Survivor 2024: Ve 30. dílu vypadl Pirát

Následné hlasování na kmenové radě tak dopadlo podle očekávání – dva hlasy pro Mikýře a tři hlasy pro Piráta, který už měl jen jednu šanci, a to vybrat si nádobu osudu s vodou a zabojovat v duelu. Jenže měl smůlu, vybral si nádobu, ze které po rozbití vytekla krev. To znamená okamžitý konec ve hře.

Těsně před finále tedy hru opustil Pirát. „Možná jsme udělali chybu, že jsme to na ostrově nezkusili zahrát dříve, ale hra je hra, držte se,“ dodal na závěr Pirát.

Survivor zná poslední čtveřici hráčů

Po 30. dílu už tak v Survivor 2024 zůstávají jen čtyři hráči – Mikýř, Nikola, Martin Carev a Tomáš. Na první pohled teď hrozí, že hra bude nuda, protože Mikýř, Mikola a Martin budou dál držet spolu a na odstřel bude Tomáš. Ten se však může pokusit přesvědčit Nikolu, aby hlasovala s ním a záležet bude také na tom, komu se podaří vyhrát individuální imunitu.

V příštím díle vypadne poslední hráč před finále. Následně se ve finále o vítězství utká poslední trojice hráčů.

Survivor 2024: Tohle je finálová trojice! V posledním díle před finále tekla krev i slzy

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *