Ve 29. dílu Survivor 2024 vypadl Bandurko. Zdroj: Voyo

Survivor 2024 zná finálovou pětku, před branami finále vypadl Bandurko

Velké finále Survivor 2024 se rychle blíží. Ve 29. dílu Survivor vypadl Bandurko a ve hře tak zůstává poslední pětice soutěžících. Do konce soutěže zbývají už jen tři díly.

29. díl Survivor 2024, který vysílalo Voyo v úterý 4. června, se nesl ve znamení emocí. Šestice hráčů se utkala o individuální imunitu, kterou vyhrála Nikola. Ta kromě individuální imunity, která ji chránila před vyřazením na kmenové radě, vyhrála také odměnu v podobě dortu a videohovoru s rodinou.

První videohovor s rodinou po dvou měsících

Nikola si s sebou na odměnu vzala ještě Mikýře a Martina Careva. Oba tato možnost rozbrečela, protože se po dvou měsících strádání mohli konečně vidět s rodinami. Na Mikýře i Nikolu čekala na dálku celá velká rodina, Martina Careva pozdravila jen maminka se švagrovou.

„Naše rodina neumí tolik dávat najevo emoce jako rodina Mikýře a Nikoly, u nich to byla Amerika,“ smál se Carev. „Ale jsem neskutečně šťastný, že jsem je mohl vidět, musíme si více dávat najevo, jak moc se máme rádi,“ dodal Martin Carev.

Bandurka rozčílilo, že ho nevzali na odměnu

Společný zážitek s telefonátem domů ještě více upevnil alianci Mikýře, Nikoly a Martina Careva. Na druhé straně zůstala druhá aliance Piráta a Tomáše, k nimž měl blízko ještě Bandurko. Toho navíc naštvalo a hluboce ranilo, že si ho Nikola nevybrala na odměnu. „Hrajeme tady spolu 69 dnů a ona si s sebou vezme někoho, s kým tady hraje sotva 10 dnů,“ zuřil Bandurko.

V celkem nejasné sociální hře nebylo zřejmé, ke komu se v hlasování přikloní Bandurko, který měl na kmenovou radu o jeden hlas navíc díky výhodě z minulého dílu. Do toho všeho Nikola objevila skrytou imunitu, což vneslo do hry další chaos.

29. dílem Survivor 2024 zahýbala lest a skrytá imunita

Mikýř, Nikola a Martin Carev byli rozhodnutí hlasovat na kmenové radě právě pro Bandurka a naopak Pirát s Tomášem se snažili přesvědčit Bandurka, aby společně hlasovali pro Martina Careva.

V Survivor 2024 zbývají poslední 4 hráči. Po dramatické kmenové radě vypadl Pirát!

Jenže Martin Carev vyrazil za Bandurkem a celý plán Piráta a Tomáše naboural tím, že Bandurkovi ukázal skrytou imunitu a snažil se mu namluvit, že ji použije.

Bandurko se následně snažil přesvědčit Tomáše a Piráta, aby hlasovali pro Mikýře a ne pro Martina. Těm se to však nelíbilo. „S Bandurkem se těžko spolupracuje, stále mění názor, stačí mu ukázat skrytou imunitu a vše je jinak,“ zuřil Pirát.

Nejvíce hlasů dostal Bandurko a ze hry vypadl

Pirát s Tomáše tak zůstali u svého plánu a hlasovali pro Martina. Jenže Nikola skutečně použila skrytou imunitu pro Martina Careva a jejich hlasy se tak nepočítaly. Bandurko dal své dva hlasy Mikýřovi, to však nestačilo, protože naopak Nikola, Mikýř a Martin Carev dali hlas jemu.

Bandurko měl tedy tři hlasy, což bylo nejvíce a stačilo to k vyřazení. Následně si musel dojít pro nádobu osudu a když ji rozbil, vytekla z ní krev. To znamenalo jeho konec v Survivor Česko a Slovensko 2024. „Bohužel musím odejít s tím, že já jsem to říkal páni,“ vytkl Tomášovi a Pirátovi, že raději nehlasovali pro Mikýře, jak se se je snažil před kmenovou radou přesvědčit.

Finálová pětka Survivor 2024

Zbývá tak finálová petice – Mikýř, Nikola, Martin Carev, Tomáš a Pirát. Poslední dva ale budou logicky na odstřel, pokud se jim nepodaří vyhrát individuální imunitu. Do konce Survivor 2024 už zbývají jen dva díly a velké následně velké finále.

V Survivor 2024 zbývají poslední 4 hráči. Po dramatické kmenové radě vypadl Pirát!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *