Část poroty se raduje, že Tomáš dostal šanci v duelu. Zdroj: Voyo

Survivor 2024: Tohle je finálová trojice! V posledním díle před finále tekla krev i slzy

Tohle je finálová trojice Survivor 2024! Poslední díl reality show před velkým finále byl plný emocí a dokonce i krve. Kdo se utká o titul Survivor Česko a Slovensko 2024 a výhru 2,5 milionu korun?

Nejdrsnější tuzemská reality show se blíží ke konci. V posledním 31. díle, který vysílalo Voyo v úterý 11. června 2024, se rozhodovalo o finální trojici hráčů. Upozornění: Následuje spoiler, nechcete-li znát finálovou trojici, dál nečtěte.

Poslední díl před velkým finále Survivor 2024 byl patrně tím nejnapínavějším v celé letošní řadě. Tak jako v předchozích dílech se poslední čtveřice hráčů – influencer Martin Carev, programátorka Nikola Kabárová, influencer Martin Mikyska (Mikýř) a influencer Tomáš Rys – utkali o individuální imunitu.

Poslední individuální imunitu vyhrál Martin Carev

Bylo to skutečně drsný a fyzicky vyčerpávající boj, ve kterém ale nakonec rozhodovala zrádná skládačka. A ačkoli měl velký náskok Tomáš, hru o individuální imunitu nakonec vyhrál Martin Carev. Tím si zajistil přímý postup do finále.

O postup se připravil Tomáš, pro kterého to po vyřazení všech jeho spojenců, byla v podstatě poslední šance. „Je to obrovská smůla, měl jsem tak velký náskok,“ rozčiloval se Tomáš. „Hra tě potrestala za to, jak si v poslední době hrál,“ vyčetl následně Tomášovi moderátor Ondřej Novotný jeho slabší sociální hru.

Během soutěže se zranila Nikola, která na konci zůstala ležet v písku s krvácející rukou. Ta ji následně i silně zmodrala a ruku jí museli ošetřit zdravotníci. „Připravila jsem se o jasný postup do finále,“ plakala Nikola.

Poslední pokus Tomáše zvrátit hru

Tomáš se v posledním díle ještě pokusil přesvědčovat Nikolu a Martina, aby na kmenové radě hlasovali pro vyloučení Mikýře. Tomáš se Nikole snažil vysvětlovat, že v případě, že ve finále bude populární Mikýř, dostane většinu hlasů od poroty. „Já bych mu hlas dal taky,“ dodal Tomáš.

„Naopak si myslím, že hlasy by dostal Tomáš, pokud by byl ve finále, protože v porotě jsou teď všichni jeho spojenci,“ domnívá se naopak Nikola. Také podle Martina Careva by byl Tomáš velmi silný soupeř ve finále, protože porota by ocenila, že se tam i přes silnou alianci soupeřů dostal.

Zároveň ještě před kmenovou radou Mikýř řekl na kameru, že sám by byl nejraději, aby Survivor vyhrála Nikola. „Udělala z nás všech nejvíc, aby se sem dostala a je to právě ona, komu by výhra nejvíce pomohla a změnila život k lepšímu,“ míní Mikýř.

Tohle je vítěz Survivor 2024! Mikýř v drsné show převálcoval Nikolu i Martina Careva

Tomášovi se však poslední vyjednávání vůbec nepodařilo. Následná kmenová rada mu dala nejvíce hlasů a tak se musel vydat k nádobám osudu. Pokud by rozbil nádobu s krví, musel by hru ihned opustit, pokud by rozbil nádobu s vodou, rozhoduje se v následném duelu.

Nečekaný zvrat díky nádobám osudu

A Tomáš měl obrovské štěstí, z devíti nádob si vybral práv tu s vodou. Poté, co ji rozbil a začala vytékat voda, část poroty – hlavně Pirát a Márty – neskrývali nadšení. Tomáš si následně musel vybrat druhého do duelu. „Beru si toho nejsilnějšího, Mikýře, ať se mezi námi rozhodne,“ řekl Tomáš.

V následném duelu se hrál silový souboj o to, kdo se nejdéle udrží na dřevěném kříži. Oba hráči museli stát na úzkých dřevěných hranolech pouze na patách a přidržovat se rukama. „Bude to dlouhé, bude to bolet, bude to utrpení o to sladší bude výhra,“ okomentoval to moderátor Ondřej Novotný.

Finálová trojice Survivor 2024

A měl pravdu, po dlouhém utrpení a v křečích nakonec uklouzl Tomáš. Definitivně tak skončily všechny jeho naděje na postup do finále a v 75. dnu soutěže vypadl. Stal se tak posledním porotcem pro velké finále.

Finálovou trojicí Survivor 2024 se tak trochu podle očekávání stali: influencer Martin Carev, programátorka Nikola Kabárová a influencer Martin Mikyska (Mikýř).

Kdo z nich vyhraje titul Survivor Česko a Slovenko 2024 a také 2,5 milionu korun, se dozvíme až v úterý 18. června 2024 ve velkém finále na Voyo a na TV Nova. Diváci si tak na vítěze musí týden počkat, protože v televizi pořad běží s týdenním zpožděním.

Survivor 2024: Na velké finále si diváci Voyo počkají! Kdy a kde zjistíme, kdo vyhrál?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *