Šokovaná Martina v zanedbaném bytě v Novém Dvoře. Zdroj: Voyo

Nová Výměna manželek šokuje: Martina narazí na vši, švábi a agresivní děti!

Premiérový díl reality show Výměna manželek, kterou uvede televize Nova ve středu 13. března, chystá šokující zážitky. Jedna z manželek si v Novém Dvoře sáhne na opravdové dno!

Utrápená manželka, pláč, agresivní a nezvladatelné děti, lhostejný manžel, výherní automaty, špína, švábi a dokonce i vši. V tomto premiérovém díle 16. řady reality show Výměna manželek, který už je nyní na Voyo, nechybí snad vůbec nic. Je to zřejmě nejšílenější díl nejen této série, ale nejspíš i za několik posledních let. TV Nova jej uvede ve středu 13. března 2024.

Nejdrsnější Výměna manželek za poslední roky

V tomto díle si role vymění dvě Martiny. Jedna žije spokojený život s manželem stavařem Václavem a vychovávají spolu malého syna Vašíka v pěkném zrekonstruovaném bytě ve Znojmě. Na výměnu Martina vyrazí do malé vesničky Nový Dvůr nedaleko Horšovského Týna. To, co tam na ní čeká, by si však nepředstavovala ani v nejhorším snu.

Už když vystoupí z auta, spadne jí brada. Zastaví totiž před zanedbaným a oprýskaným domem. „Fuj!“ to je první slovo, které Martina pronese ještě mezi dveřmi. Hned za dveřmi jí překvapí pavučiny, omlácené zdi, zašlá podlaha, rozpadající se nábytek, vybydlené místnosti a naprostý nepořádek.

„Uvnitř je to dost podobné jako zvenčí – bordel a na záchod si asi nikdy nesednu,“ prohlíží si prostory. „K tomu nemám slov, jak tady může někdo žít, tohle není bydlení pro lidi,“ konstatuje šokovaná Martina.

Ještě více znervózní, když si přečte instrukce, které jí tam nechala druhá manželka. Zjišťuje totiž, že ani neumí pořádně psát. „Ty věty ani nedávají smysl,“ posteskne si a začne mít obavy, kdo to vlastně do jejího bytu ve Znojmě za mužem a synem Vašíkem odjel.

Teplou vodu na koupání ohřívají ohněm na dřevo

Tím však její trápení nekončí. Zjistí totiž, že rodina v Novém Dvoře nemá ani bojler na teplou vodu zapojený do elektřiny a topí se v něm dřevem. „Nový manžel“ Milan přitom šokovanou Martinu informuje, že dřevo na topení seká sekyrou na zahradě výhradně manželka. „Stará se o mě, abych já měl klid,“ podotýká Milan.

Druhý den má Martina na starosti jejich čtyři děti. Po noci, kdy se skoro nevyspala, zjišťuje, že děti jsou nezvladatelné. Jeden z kluků například začne vozit dřevěná polena doprostřed ložnice, dcera pokládá kaštany na rozžhavená kamna a riskuje tak požár. Další z kluků jen tak vrtá díry vrtačkou do zdi. Bytem vládne naprostý chaos a děti absolutně neposlouchají.

Agresivní děti berou prášky na uklidnění

A tátovi Milanovi je to více méně jedno. Jediným trestem za neuvěřitelné chování dětí byl zákaz sladkostí. Martina v nové domácnosti navíc zjišťuje, že si děti berou nějaké léky. Ty jim však nechce dát, protože nebyly napsané v manuálu. Režie proto u maminky dětí ve Znojmě zjišťuje, zda mají nějaké léky brát.

„Mají to od psychiatra, dcera je totiž nezvladatelná a může být agresivní a bije ostatní děti,“ prohlásila Martina, která ve Znojmě zjišťuje, jak krásně se dá žít. „Kolikrát jsem říkala Milanovi, ať nám to tam udělá hezčí. Je mu to ale jedno, ani já ho nezajímám,“ stěžovala si na manžela. Okomentovala i spoustu hraček, které Vašík má. „To naše děti hračky nemají, dcera je naházela do řeky,“ přidala další neuvěřitelnou historiku.

Šokovaná manželka: Děti mají vši a v domě jsou švábi

Mezi tím na druhou Martinu v Novém Dvoře čeká další šok. Zjistí totiž, že děti mají vši. Vyvolá tím skandál a okamžitě požaduje, aby Milan koupil speciální šampon a děti vyčesával. Do konce výměny začne Martina nosit čepici a má strach, aby vši nechytila.

Režie informovala i druhou rodinu ve Znojmě, aby se prohlédli, zda jim tam vyměněná manželka vši také nedovezla. Ta to však odmítá. „Já je nemám, jsem čistá, to je ostuda. Kolikrát jsem říkala Milanovi, aby děti vyčesával, já to neumím,“ konstatovala Martina k překvapení Václava.

Ten jí vynadal, že nemůže vše svádět na muže, ale musí se také sama o děti starat a vzchopit se. To Martina jen suše okomentovala slovy, že jí jednou sociálka stejně zřejmě děti vezme. Václav Martinu zkritizoval, že zavšivení dětí neoznámili před natáčením a že takovou zásadní informaci zatajili.

Nahází Milan výplatu do automatů?

Na druhé straně v Novém Dvoře mezi tím atmosféra vygradovala, když tamní Martina objevila kromě vší také šváby. To už na ní bylo opravdu moc. Do toho se ještě dozvěděla, že Milan patrně chodí hrát automaty, kde prohrává část výplaty i sociálních dávek. Proto je také tak často a dlouho mimo domov a v bytě to vypadá, jakoby rodina neměla ani korunu, přitom kasíruje tisíce od státu z peněz daňových poplatníků.

Sám Milan se však otázkám Martiny jen smál s tím, že hazardní hráč není, do herny prý zajde jen občas. Mnohem více hrál podle svých slov dříve, dodal však, že ani jeho ženě se to nelíbí.

Jeho Martině během Výměny manželek ve Znojmě začalo docházet, jak nuzný život s Milanem v Novém Dvoře žijí a nedokázala už natáčení dál zvládat. Rozhodla proto už šestý den o předčasném ukončení natáčení. Vyhrocená pak byla i výměna názorů mezi osmi očima. Jak to celé probíhalo si můžete už nyní pustit na Voyo, nebo ve středu na Nově.

Překvapivá trans Výměna manželek: Otec prochází proměnou na muže!