Dominika z Výměny manželek byla původně muž. Zdroj: Voyo

Překvapivá trans Výměna manželek: Otec prochází proměnou na muže!

Velké překvapení čekalo na vyměněnou maminku v druhém díle nové řady reality show Výměna manželek. Narazila totiž na tatínka procházejícího trans přeměnou na ženu.

Tohle ještě ve v reality show Výměna manželek nebylo. Darina ze Slaného na Kladensku, která si vymění domácnost s Kateřinou z Vírotic na Příbramsku, je hned první den v pořádném šoku.

Ve Víroticích totiž místo na muže Pepu narazila na Dominiku, tedy na muže, který prochází přeměnou (tranzicí) na ženu. Z Pepy se mění na Dominiku.

Darina je z překvapení v šoku a na začátku není schopná si zvyknout na to, že v domácnosti s ní není muž ale budoucí žena. Opakovaně tak Dominice říká „táto“. „Neříkej mi táto, jsem Dominika,“ okřikla jí transgender Dominika několikrát.

Transgender Výměna manželek: Slzy a hádky

V Boha věřící Darina si na nezvyklou partnerku dlouho zvykala, několik dnů proto proplakala. Začátek trans Výměny manželek tak byl v znamení hádek a pláče.

Dominika se Darině svěřila, že uvědomění si, že není mužem ale ženou pro ní bylo velmi těžké.

„Nejdřív přemýšlíš, co ti je, nejdříve zjišťuješ, jestli ti jen vyhovuje být chvíli v dámských šatech, nebo mi prostě vadí být mužem,“ vysvětlovala své myšlenky Dominika. „Bylo to těžké, nevěděla jsem, co se sebou, chtěla jsem skočit pod vlak. Kateřina mě na poslední chvíli zachránila a odvezla do Bohnic,“ popsala Dominika.

Otec po přeměně pohlaví přijde o práva na děti

Tranzice se řešila i v druhé domácnosti, kde vyměněného partnera od Kateřiny zajímalo, jak tranzice probíhá. „Partner prochází kompletní přeměnou, po operaci bude mít nové pohlaví, novou identitu, nové jméno. Ztratí přitom práva na své děti,“ vysvětlila Kateřina.

Řešilo se i to, zda Kateřina s Dominikou dokáže zůstat do budoucna, protože je zkrátka normální ženou a původně si Pepu našla jako chlapa. Kateřina říká, že s mužem přeměněným na ženu se necítí být ženou. „Nejsem lesba, potřebuji opravdového muže,“ připomněla Kateřina.

Zároveň ale říká, že má Pepu alias Dominiku stále ráda. Spolu s tím vyšlo najevo, že Kateřina už byla Pepovi alias Dominice nevěrná. „Celý prosinec mě podváděla, ale odpustila jsem ji to,“ řekla Dominika. Kateřina také přiznala, že šok, kdy zjistila, že její manžel chce být ženou, zaháněla ubližováním si. Několikrát se pořezala na ruce.

Darina ukončila Výměnu manželek předčasně

V domácnosti s Pepou alias Dominikou a Darinou pokračovaly hádky po celý pořad. Darina stále Dominiku přesvědčovala, že je nesmysl, aby se proměňovala na muže. To Dominiku trápilo a rozčilovalo. „Je tak netolerantní a nechápavá,“ kroutila hlavou.

Zároveň se Darině stýskalo po rodině a chtěla Výměnu manželek ukončit. „Jsi regulérně psychicky v háji, vítej v mém světě,“ povzbuzovala paradoxně Dominika Darinu.

Darina na oplátku Dominice pochválila vzhled poté, co se učesala a nalíčila. „Teď vypadáš snad líp než já, na ulici by nepoznala, že nejsi žena,“ chválila Dominiku.

Jak nakonec neobvyklá trans Výměna manželek dopadla, se můžete už nyní podívat na Voyo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru