Moderátor Ondřej Novotný a vítěz Survivor 2023 Tomáš Weimann. Zdroj: Voyo

Survivor 2024 se blíží! Moderátor Ondřej Novotný už odletěl do Dominikánské republiky

Survivor 2024 zná první hvězdná jména! Moderátor Ondřej Novotný už je na místě v Dominikánské republice, natáčení může začít.

Natáčení očekávané reality show Survivor 2024 začíná. Moderátor Ondřej Novotný už odletěl do Dominikánské republiky, kde se aklimatizuje před startem samotné show. V minulé řadě se totiž v prvních dílech ve velkém horku a vlhku potil. Teď si proto na horké podnebí raději zvyká dopředu.

Survivor 2024 se má na obrazovkách objevit 27. února, přičemž se vždy bude vysílat večer na Voyo a se zpožděním několika dnů na obrazovkách TV Nova. Díly Trosečníka jsou vždy o zhruba dva týdny předtočené, je tedy jasné, že s natáčením se začne za necelé dva týdny.

Do Dominikánské republiky postupně zamíří i soutěžící včetně týmu celebrit. Už delší dobu se hovoří o tom, že v reality show se objeví influencerka Ornella Koktová, nebo účastník reality show Love Island David Vitásek.

Langmajer a Jirešová v Survivor 2024?

Nově se podle Blesku objevilo také jméno herečky Ivany Jirešové. Blesk navíc dnes přišel s informací, že do nejdrsnější reality show by měl nastoupit i národem milovaný herec Jiří Langmajer.

Radek Kašpárek: Vítěz show Pekelná kuchyně – Hell’s Kitchen bude šéfovat restauraci 420!

Ten si pobyt na podobném opuštěném ostrově užil při natáčení filmu Ostrov, v němž ztroskotal po pádu letadla s herečkou Janou Plodkovou. Nebojí se ani dlouhých výšlapů do hor v opravdu nehostinných podmínkách. Byl by tedy ideálním kandidátem.

A přejí si to i fanoušci, kteří v nedávné anketě na serveru Nova.cz hlasovali právě pro Jiřího Langmajera. Nejspíš odtud pochází informace Blesku.

Jenže se jméno herce Jiřího Langmajera nezdá jako pravděpodobné, protože jej v lednu a únoru čeká hned několik divadelních představení v divadlech Ungelt nebo Kalich, kde nemá alternace.

Představení, na která už jsou prodané vstupenky, by tak musela být zrušená, a to se opravdu nezdá jako pravděpodobné… „Máme vyprodáno do června, žádnou informaci, že by pan Langmajer neměl hrát nemáme,“ sdělila pracovnice Komorního divadla Kalich v Praze.

Diváci zuří: Řekněte nám, kdo odjel na Survivor 2024! Vitásek i Langmajer zůstali doma

Herecké obsazení v divadle má podle programu také herečka Jirešová, tu dokonce čeká premiéra představení Román pro ženy v divadle Na Fidlovačce od produkce Divadlo Kotkejl.

Natáčení Survivor 2024 může začít

V každém případě ale moderátor Ondřej Novotný je už v hotelu v Dominikánské republice, kam vyvezl i svou ženu, bývalou miss Renatu Langmannovou a společnou dceru Medu. Velká show, v níž se utká tým běžných soutěžících a tým celebrit, tak pomalu může začít.

Soutěžící budou mít nedostatek jídla, žádné hygienické prostředky, minimum oblečení, bude jim horko a v tom všem budou v drsných fyzicky i psychicky těžký soutěžích bojovat o odměny i tolik důležitou imunitu. Zároveň rozehrají sociální hru mezi sebou tak, aby se na ostrově udrželi co nejdéle a nebyli vyloučení svým týmem na na napínavé kmenové radě.

Survivor 2024 začne 27. února na Voyo! Kdy se bude vysílat?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru